Aicinām piedalīties Aizkraukles novada sporta svētkos 16.jūlijā

Ikviens sportotgribētājs un interesents tiek aicināts piedalīties Aizkraukles novada sporta svētkos, kas norisināsies 16.jūlijā Aizkraukles pilsētas stadionā.
Visas dienas garumā apmeklētāji varēs pārbaudīt savas spējas dažādās individuālās sporta disciplīnās (vertikālā kāpšanas trase, loka šaušana u.c.), pašiem mazākajiem sporta svētku apmeklētājiem būs pieejamas piepūšamās atrakcijas un citas aktivitātes. Būs arī dažādas aktivitātes ģimenēm ( stafetes, šķēršļu josla).
Tāpat sporta svētku ietvaros notiks sacensības komandu sporta veidos – pludmales volejbolā, minifutbolā un strītbolā. Šiem komandu sporta veidiem būs atšķirīgas norises vietas. Aicinām iepazīties ar sacensību nolikumiem.

Netradicionālajos sporta veidos ir jāpiesaka komanda 12-20 cilvēku sastāvā. Komandā jābūt pagasta pārvalžu / apvienību, iestāžu un organizāciju darbiniekiem. Būs jautrība, pozitīvas emocijas, sāncensības gars, un kopā būšanas prieks!

Kokneses apvienības pārvaldes iestāžu un organizāciju darbinieki aicināti pieteikties komandā rakstot uz e-pastu: sanita.mirosnika@inbox.lv vai zvanot 29935266 .

Vairāk info pie Aizkraukles sporta centra sporta organizatores Anitas Luckānes mob. 29378143.

KSC

Leave a Reply