“Koknese sporto” atgriežas ar 60 minūšu basketbolu un 20 dalībniekiem

8.martā pēc ilgas pauzes Kokneses sporta centrā norisinājās “Koknese sporto” pasākums, kurā ikviens sportot gribētājs tika aicināts ierasties un uzspēlēt basketbolu. Kā jau ierasts šajos pasākumos, komandas tiek veidotas uz vietas un šoreiz bija ieradušies tieši 20 dalībnieki, lai izveidotu 4 basketbola komandas.

Četras komandas izspēlēja divu apļu turnīru, katra ar katru tiekoties divas reizes un spēlējot 10 minūtes katrā spēlē. Tas deva visiem 60 minūtes spēles laika, kas tika pavadīts intensīvā un ātrā basketbolā un kopā nepilnu 90 minūšu garumā pasākums tika aizvadīts un noslēgts.

Šoreiz labākā komanda bija “zaļā” komanda (Ēriks Vilde, Edijs Eiduks, Rinalds Kalniņš, Matīss Šumskis, Oskars Saulītis), kas sešās spēlēs tika pie 5 uzvarām un 1 neizšķirta. Otrajā vietā turnīru noslēdza “raibā” komanda (Andrejs Pavļenkovs, Jurģis Rēķis, Raivis Viļums, Ilmārs Suveizda, Alfrēds Lejiņš) ar 2 uzvarām, neizšķirtu un trīs zaudējumiem, trešie ar bilanci 2-4 bija “zilā” komanda (Rojs Eglītis, Ilmārs Kalniņš, Ivo Igaunis, Kristers Bite, Otto Bērzkalns), bet ar tādu pašu bilanci, bet nedaudz sliktāku +/- rādītāju ceturtie šoreiz “oranžie” (Evars Geršebeks, Matīss Petjukevičs, Markuss Ūtēns, Ričards Lācītis, Endijs Soldans).

Paldies visiem dalībniekiem par sportisko un enerģisko basketbola vakaru, visas spēles bija ļoti spraigas un intensīvas un tiešām ļoti liels prieks, ka visi sportotāji bija prasmīgi basketbola ziņā un demonstrētais basketbols bija ļoti, ļoti sakarīgs un meistarīgs. Tiekamies nākamajā “Koknese sporto” pēc aptuveni divām nedēļām!

KSC

Leave a Reply