Aizkraukles novada galda tenisa veterāni uzvar LSVS spēlēs

6.martā Salaspilī norisinājās Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības sporta spēles galda tenisā, kur ļoti veiksmīgus startus aizvadīja Aizkraukles novada un Kokneses sporta veterānu kluba pārstāvji. Aizkraukles novada komanda izcīnīja pārliecinošu pirmo vietu, bet Kokneses sporta veterānu klubs izcīnīja 6.vietu. Individuāli izcīnītas 7 godalgas.

Aizkraukles novada komandas sastāvā startēja Natālija Kļimanova un Uldis Kapellers, kuri uzvarēja 40+ vecuma grupā, Juris Siliņš, kurš bija labākais 60+ grupā, koknesiete Anna Lulle, kura uzvarēja 80+ grupā kā arī Viktors Tolkačovs, kurš bija otrais 50+ grupā. Summā Aizkraukles novada komanda izcīnīja maksimālos 4 punktus un uzvarēja sacensību kopvērtējumā.

Kokneses sporta veterānu kluba komandas sastāvā uzvaru 50+ grupā izcīnīja Vitālijs Glazunovs, Uģis Plikgalvis izcīnīja 2.vietu 60+ grupā, Aleksandrs Upesleja bija ceturtais 70+ grupā, Ernests Skopāns finišēja 4.vietā 80+ grupā, bet Antons Kursītis ieņēma 21.vietu 60+ grupā. Kopā komanda ieguva 11 punktus, kas deva 6.vietu 24 komandu konkurencē.

Komandu veiksmīgajā startā ļoti liels nopelns ir komandu vadītājam Ernestam Skopānam, kurš kārtējo reizi bija nokomplektējis ļoti spēcīgus sastāvus, kas rezultējās ļoti augstās vietās kopvērtējumā. Sveicam komandu spēlētājus un vadītāju ar lieliskajiem rezultātiem!

Apbalvošana, labajā pusē arī LSVS prezidents Ivans Klementjevs
Apbalvošana

59. sporta spēles | LSVS

KSC

Leave a Reply