Panākums LVF jaunatnes volejbola čempionātā

12.-13.februārī Daugavpilī notika sešu labāko U16 zēnu volejbola komandu Latvijas jaunatnes ziemas čempionāta fināla turnīrs. Tiesības tajā startēt bija ieguvušas sešas  komandas – Rīgas volejbola skola, Minusas volejbola skola, Daugavpils volejbola skola, Kuldīgas novada sporta skola, Aizkraukles novada sporta skola/Jēkabpils sporta skola un  Talsu novada sporta skola.

Kokneses volejbolisti šajā čempionātā startēja apvienojoties ar Jēkabpils volejbolistiem un priekšsacīkstēs bija jau izcīnījuši tiesības startēt pusfinālā. Pusfināla spēle bija diezgan dramatiska un interesanta, jo tika izspēlēta piecu setu spēle ar Rīgas volejbola skolas komandu. Ar rezultātu 3 : 2 (16:25;25:23;20:25;25:23;15:13) uzvarēja koknesiešu pārtstāvētā komanda.

Fināla spēle norisinājās starp Aizkraukles NSS/Jēkabpils SS un Daugavpils BJSS komandām. Daugavpilieši otrajā pusfināla spēlē uzvarēja Talsu NSS komandu ar rezultātu 3:0.

Fināla spēle arī izvērsās gana dramatiska un saspringta, jo līdz pēdējās bumbas izspēlei nevarēja paredzēt kura komanda uzvarēs. Spēle beidzās ar rezultātu 3:2 (25:15;23:25;25:20;22:25;17:15) Daugavpils BJSS komandas labā.

Vietu sadalījums LVF ziemas U16 z. volejbola čempionātā:

1.v. Daugavpils BJSS
2.v. Aizkraukles NSS/Jēkabpils SS
3.v. Rīgas VS
4.v. Talsu NSS
5.v. Minusas VS
6.v. Kuldīgas NSS

Koknesi šajā čempionātā pārstāvēja – Oskars Kalnozols, Kristers Bite, Maksims Feoktistovs, Roberts Bojers, Jānis Liepiņš, Edgars Butāns un Valters Kalniņš. Oskars Kalnozols ieguva arī labākā spēlētāja balvu un sporta inventāra ražotāja ”JOMA” dāvanu karti. Jānovēl Kokneses  komandai nezaudēt gribu trenēties un panākumus pavasara čempionātā.

Volejbola treneris Ivars Māliņš

Leave a Reply