Ozoliņam un Paļskim 5.vietas LČ Kuldīgā

11. un 12.februārī Kuldīgā norisinājās kārtējais Latvijas čempionāts telpās, kurā piedalījās U18 un U20 vecuma grupu sportisti. Starp dalībniekiem bija arī divi Kokneses sportisti – Gustavs Alfrēds Ozoliņš un Alens Paļskis, kuri piedalījās trīssoļlēkšanas sacensībās. Abi sportisti vieglatlētiku apgūst Aizkraukles novada sporta skolas Kokneses filiālē pie trenera Dāvja Kalniņa.

Gustavs Alfrēds Ozoliņš startēja U20 grupā un astoņu dalībnieku konkurencē ieguva 5.vietu ar rezultātu 12.59 metri. Šis rezultāts ir arī Gustava jauns personīgais rekords, bet nav tāds, kādu vēlējās sasniegt pats sportists. Jāturpina strādāt, lai tiktu līdz 13 metru atzīmei un arī pāri tai. Sacensībās uzvarēja šī brīža Latvijas labākais aktīvais trīssoļlēcējs Edvīns Hadakovs no Daugavpils ar rezultātu 15.14 metri.

Alens Paļskis, tieši tāpat kā Gustavs, arī izcīnīja 5.vietu astoņu dalībnieku konkurencē U18 vecuma grupā. Alens sasniedza personīgo rekordu 12.04 metri, pirmo reizi lecot tālāk par 12 metriem. Personīgais rekords tika labots par 36 centimetriem. Arī Alens ir apņēmības pilns turpināt strādāt treniņos vēl vairāk un sasniegt jaunus personīgos rekordus. Par U18 grupas Latvijas čempionu kļuva Aleksis Gailītis, kurš lēca 13.85 metru tālumā.

LVS | Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās (athletics.lv)

Gustavs lēcienā

KSC

Leave a Reply