Gražulim trešā uzvara pēc kārtas, Gudļevska un Dardzāna komandas starp līderēm

Savas profesionālās sezonas Itālijā un Slovākijā turpina latviešu sportisti ar Kokneses saknēm. Andreja Gražuļa basketbola komanda “Trieste” izcīnījusi trīs uzvaras pēc kārtas Itālijas A sērijā, Kristera Gudļevska Bratislavas “Slovan” šobrīd dala pirmo vietu Slovākijas hokeja ekstralīgā, bet Kristera Dardzāna klubs joprojām bez zaudējumiem Itālijas spēcīgākajā volejbola čempionātā.

Andreja Gražuļa “Trieste”, līdzīgi kā pērn, stabili aizvada sezonas sākumu un, pateicoties pēdējās trīs spēlēs izcīnītām trīs uzvarām, ar bilanci 5-2 ieņem dalītu 3./4. vietu Itālijas A sērijā. Andrejs visas septiņas sezonas spēles sācis komandas starta pieciniekā un vidēji laukumā pavada 27 minūtes ik spēli. Šajā laikā Andrejs vidēji izceļas ar 9.3 punktiem un 4.7 atlēkušajām bumbām, kā arī ar 1.7 rezultatīvām piespēlēm un 1.4 bloķētiem metieniem. Tāpat Andreja rēķinā arī pozitīvs +/- koeficients – plus 2.6 ik spēli. Nākamā spēle Andrejam un “Trieste” 14.novembrī plkst. 21:45, kad mājas tiks uzņemta viena no līgas vājākajām komandām “Varese”.

Tikmēr turpat Itālijā bez zaudējumiem Itālijas volejbola A sērijā sezonu turpina Kristera Dardzāna pārstāvētā “Perugia” komanda, kas šosezon guvusi četras uzvaras tikpat spēlēs un šobrīd ar 12 punktiem ieņem 2.vietu. Tiesa, “Perugia” ir spēle rezervē un, visticamāk, nākamajā kārtā viņi kļūs par līgas līderiem. Kristers gan pagaidām laukumā vel nav devies, bet visas reizes bijis komandas pieteikumā. Nākamā spēle 13.novembrī plkst. 21:30 savā laukumā pret “Allianz Milano”.

Slovākijas hokeja čempionātā līderpozīcijās atrodas Kristera Gudļevska pārstāvētā Bratislavas “Slovan”, kas 15 sezonas spēlē iekrājusi jau 31 punktu. Gudļevskis šosezon aizvadījis 12 spēles, kurās guvis 9 uzvaras, vidēji mačā ielaižot 2.45 ripas un atvairot 91.54 % metienu. Nākamā spēle “Slovan” hokejistiem 17.novembrī izbraukumā pret “HK Spišská Nová Ves”.

Izmantotie resursi: legabasket.it, hcslovan.sk, flashscore.com, legavolley.it

Izmantots foto: www.citysport.news

KSC

Leave a Reply