Mūžībā devies treneris Ingus Eiduks

Ļoti bēdīgas un skumjas ziņas saņēmām 2.novembra pēcpusdienā, kad uzzinājām, ka mūžībā ir devies distanču slēpošanas treneris Ingus Eiduks, kurš neizturēja cīņā ar slimību.

Ingus Eiduks bija ilggadējs Vecbebru un Kokneses novada iedzīvotājs un bija pazīstams visā valstī un ārpus tās robežām, kā fanātisks, zinošs un lielisks distanču slēpošanas treneris un sporta speciālists, kurš kopā ar sievu Anitu izaudzināja arī septiņus lieliskus, sportiskus un krietnus bērnus, no kuriem divi – Valts un Patrīcija – arī sasniedza pašu augstāko līmeni, startējot Olimpiskajās spēlēs valsts izlases sastāvā. Arī šajā sezonā notika intensīva gatavošanās lielajām sacensībām – Patrīcija gatavojās Pekinas ziemas olimpiskajām spēlēm, bet Edijs gatavojās Eiropas jaunatnes ziemas olimpiskajam festivālam. Diemžēl Ingus šīs sacensības un jaunāko bērnu startus tajās vairs nepiedzīvos.

Ar Ingu vienmēr bija patīkami aprunāties par norisēm slēpošanā, par piedzīvoto sacensībās un par jaunajiem plāniem treniņprocesā, un bija fantastiski izdzirdēt to fanātismu un nodošanos audzēkņu treniņprocesam, lai tas būtu veiksmīgāks un pilnvērtīgāks. Un tas ģimeniskums, pieklājība, patstāvība un uzcītība, ko Ingus bija iemācījis saviem bērniem, bija kas unikāls.

Kokneses sporta centra kolektīvs un Kokneses sportistu saime izsaka visdziļāko līdzjūtību visai Ingus Eiduka ģimenei. Lai jums spēks samierināties un tikt galā ar šo traģisko situāciju.

Kokneses sporta centra un Kokneses sportistu vārdā Dāvis Kalniņš

Leave a Reply