Aizvadītas ESN orientēšanās sacensības Kokneses parkā

24. septembra pēcpusdienā tika aizvadītas orientēšanās sacensības Kokneses parkā, kas tika organizētas Eiropas Sporta nedēļas ietvaros. Eiropas Sporta nedēļa Latvijā un visā Eiropā norisinās jau sesto gadu. Tās mērķis ir aicināt cilvēkus būt fiziski aktīviem mainot ikdienas paradumus.

Uz orientēšanās sacensbām Kokneses parkā ieradās gandrīz 30 dalībnieki, no kuriem lielākā daļa bija aktīvie vieglatlētikas treniņu grupas audzēkņi. Nenoliegsim, ka bijām gaidījuši lielāku iedzīvotāju atsaucību, tomēr gandarījuma sajūtu radīja pozitīvās emocijas, kuras ieguva atnākušie.

Kopā piedalījās 9 komandas. Katrai komandai tika izsniegta atbilžu lapa un karte ar 17 atzīmētiem kontrolpunktiem, kuros jāatrod kāds alfabēta burts.

Atrast visus kontrolpunktus un atgriezties finišā ātrāk par stundu izdevās komandai, kurā startēja Valērija, Luīze, Reinis un Darens. Mazie sportisti maršrutu veica 53 minūtēs. Sešas minūtes vēlāk finišā ieradās Signes, Martas un Edija veidotā komanda, kura arī bija veiksmīgi atradusi visus kontrolpunktus. Laikam pārsniedzot stundas robežu finišēja pārējās komandas. 15 pareizas atbildes Kadrijai un Elizabetei, 14 kontrolpunktus izdevās atrast Paulai, Robertam, Santai un Kristianam, 13 pareizi burti atbilžu lapā tika ierakstīti Emīlam un Gvido, 9 burti Montai un Alisei, bet astoņi aktīvajam puišu kvartetam – Valteram, Raineram, Ričardam un Kristeram.

Pasākumā piedalījās un lieliski laiku pavadīja divas ģimenes . Mierīgā pastaigas solī, 1 stundā un 6 minūtēs Kovaļevsku ģimenei izdevas atrast visus kontrolpunktus. Vien dažas minūtes ilgāka pastaiga izvērtās Kristīnei Ozolai Maškovai ar diviem maziem žiperiem, veiksmīgi atrodot visus kontrolpunktus. Sasniedzot finišu dalībnieki varēja palutināt savas garšas kārpiņas ar gardajiem zefīriem, ko bija sarūpējuši Torņu ielas saldumi.

Katrs pasākuma dalībnieks iegūs pārsteiguma balvu no Kokneses sporta centra.

Paldies visiem par piedalīšanos un uz tikšanos citos pasākumos!

KSC

Leave a Reply