Aizvadītas Kokneses skeitparka rudens sacensības

Rudens sacensības skeitparkā tika plānotas jau 17.septembrī, bet slikto laikapstākļu dēļ tās tika pārceltas uz 23.septembri. Laikapstākļi sacensību dienā bija ļoti vasarīgi un piemēroti skeitparka sacensībām. Noskaidrot labāko bija ieradušies 16 dalībnieki, bet atbalstīt vairāk kā 50 skatītāji.

Vispirms notika sacensības brīvās izvēles programmā, kur dalībniekiem bija jāveic pēc iespējas vairāk triki divu sesiju laikā. Veikto triku daudzumu un kvalitāti vērtēja tiesneši, kas noteica labākos katrā rīku grupā.

Scooter grupā, kur startēja septiņi dalībnieki, vislabākos rezultātus uzrādīja Aleksandrs Kudrjavcevs, otrajā vietā atstājot mājinieku Ričardu Lācīti, bet trešajā vietā Ralfu Jostsonu. BMX grupā, kur piedalījās 4 dalībnieki, labākos trikus demonstrēja Aigars Krjukovs, aiz sevis atstājot Kristiānu Vilcānu un Raineru Drozdu. Skateboard grupā divu dalībnieku konkurencē Reinis Zukulis pārspēja Patriku Dribu, bet Inline grupā labākais bija Valters Kārklis, kurš bija arī vienīgais dalībnieks šajā rīku grupā.

Labākie Scooter grupas braucēji
Labākie BMX grupas braucēji
Labākie Skateboard grupas braucēji
Valters Kārklis, uzvarētās Inline grupā

Pēc izvēles programmas notika arī labākā trika konkurss, kur katrā rīku grupā dalībnieki sacentās, lai parādītu vienu labāko triku. Scooter konkurencē ar ļoti iespaidīgu transfer lēcienu uzvarēja Ralfs Jostsons, BMX labākais triks padevās Aigaram Krjukovam, skateboard viennozīmīgi uzvarēja Reinis Zukulis, bet Inline balva nonāca pie Valtera. Par uzvaru labākā trika konkursā sportisti saņēma īpaša dizaina t-kreklus no Kokneses sporta centra.

Labākā trika izpildītāji – uzvarētāji

Sacensību noslēgumā tika noskaidrots arī tālākais lēcējs ar skūteri, un šeit pie KSC cepurēm tika Ralfs Jostsons, Ričards Lācītis un Kristers Darbiņš.

Liels paldies visiem, kuri palīdzēja pasākuma veiksmīgā norisē un īpaši liels paldies Valteram Kārklim par palīdzību pasākuma izveidē.

Pasākumu organizēja Kokneses sporta centrs sadarbībā ar biedrību “Kokneses sporta veterānu klubs” un pasākums notika “Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma ”Darbību īstenošana ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros. Projekta Nr.19-04-AL08-A019.2202-000016 “Kustību prieks”.

Leave a Reply