Kokneses U-12 vieglatlēti veiksmīgi startē Madonā

28.februārī Madonas sporta centrā norisinājās ikgadējās Madonas BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U-12 vecuma grupas sportistiem (2009. – 2010.dz.g.). Uz mājīgo Madonas sporta centru devās pavisam 13 jaunie vieglatlēti no Kokneses, lai pārbaudītu savu šī brīža varējumu dažādās vieglatlētikas disciplīnās.

13 jaunie Kokneses sportisti kopā spēja izcīnīt 11 godalgas 7 disciplīnās, kas nozīmē, ka starts kopumā bija veiksmīgs un varbūt pat veiksmīgāks nekā cerēts sākotnēji. Sacensībās bez Kokneses sportistiem, kuri uzrādīja arī vairākus lieliskus personīgos rekordus, piedalījās arī bērni no Madonas, Gulbenes, Alūksnes, Jēkabpils, Neretas, Ludzas, Preiļiem un Rēzeknes.

60 metru sprintā gan zēniem gan meitenēm labākie bija koknesieši. Zēniem uzvarēja Aleks Ščerbinskis, kurš distanci veica 8.95 sekundēs (PB), bet meitenēm ātrākā bija Valērija Kovaļevska, kas par vienu sekundes simtdaļu pārspēja otrās vietas ieguvēju. Valērijas rezultāts 8.97 (PB) sekundes. 60 metros trešajā vietā ierindojās koknesiete Elizabete Kalniņa ar 9.50 sekundēm, bet priekšskrējienā viņai 9.21 sek.

60 metru barjerotajā distancē meitenēm otrajā vietā finišēja Elizabete, kas atkārtoja savu perosnīgo rekordu 11.3 sekundes, bet jaunu personīgo rekordu un trešo vietu sasniedza Kadrija Amanda Birkāne finišējot pēc 11.7 sekundēm,  bet handbola bumbas mešanā (šķēpa mešanas aizvietošanas disciplīna telpu apstākļos) labākais zēniem bija Dominiks Rudmiezis, kurš bumbu spēja mest 25.80 metru tālumā.

600 metru skrējienā un pildbumbas grūšanā šoreiz medaļas netika iegūtas, bet lieliskus rezultātus sasniedza tāllēcēji un augstlēcēji. Tāllēkšanā zēniem dubultuzvara Alekam ar 4.17 metriem un Reinim Cīrulim ar 3.81 metru. Bet meitenēm labākā bija Kadrija Amanda  ar 3.87 metriem, bet trešā vieta Elizabetei ar 3.70 metriem. Turpat aiz pjedestāla vēl viena koknesiete – eksplozīvā Valērija ar 3.62 metriem. Šie rezultāti ir ļoti iepriecinoši, jo visu ziemas sezonu treniņos nākas lekt matračos nevis smilšu bedrē, kas neļauj pilnvērtīgi apgūt tāllēkšanas disciplīnu.

Augstlēkšanā otro vietu ar lielisku personīgo rekordu 1.30 metri izcīnīja Kadrija, kas viņai nodrošināja pilnu medaļu komplektu sacensībās. Puišiem ar 1.25 metriem (PB) trešajā vietā ierindojās koknesietis Valters Nikolajevs,

Bez jau pieminētajiem medaļniekiem augstvērtīgus rezultātus sasniedza arī pārējie sportisti. Luīze Eglīte sasniedza personīgos rekordus 60 metru sprintā (10.1 sek) un tāllēkšanā 3.36 metri, bet Dženijai Krūmiņai perosnīgais rekords tāllēkšanā (2.58 metri) un atkārtots rekords 60 metros 10.0 sek. Raineram Šmitam 7.vieta handbola bumbas mešanā ar 21.20 metriem, Ričardam Loginam 8.vieta 60 metru sprintā ar 9.6 sekundēm, Mārcim Bišukam personīgais rekords 9.8 sekundes 60 metros un vērtīgs pieredzes starts 60 metru barjerotajā distancē, bet Darenam Viljamam Vanagam šoreiz labākais sniegums barjerskrējienā, kur ar 12.4 sekundēm 4.vieta.

Paldies sportistiem par darbu treniņos, labu sniegumu sacensībās un labo uzvedību sacensību vietā. Sportistus sacensībās gatavoja vieglatlētikas treneris Dāvis Kalniņš.

Rezultāti

Aleks Ščerbinskis (pa vidu) pirms 60 metru finālskrējiena

Elizabete (pa kreisi) un Kadrija (pa labi) 60 metru barjerskrējiena apbalvošanā

Dominiks Rudmiezis (pa vidu)

Valērija Kovaļevska (vidū) un Elizabete (pa labi)

Kadrija un Elizabete tāllēkšanas apbalvošanā

Reinis Cīrulis (pa kreisi) un Aleks Ščerbinskis (vidū) tāllēkšanas apbalvošanā

Kadrija augstlēkšanas apbalvošanā

Valters Nikolajevs (pa labi) augstlēkšanas apbalvošanā

KSC

Leave a Reply