Lelde Māliņa turpina sezonu ar startiem Somijā un Japānā

Koknesiete Lelde Māliņa, kas piedalās Red Bull Ice Cross Downhill sacensībās jeb slidošanā lejā pa trasi, ir aizvadījusi divus Pasaules kausa posmus Somijā un Japānā, mājās atvedot divas 14.vietas un vērtīgu pieredzi nākamajiem mačiem.

8.februārī Lelde startēja Somijas pilsētas Rautalampi dabīgajā ledus trasē Red Bull Ice Cross ATSX500 sacensībās. Lelde izcīnīja 14.vietu un par to nopelnīja 150 Pasaules čempionāta punktus. Pati Lelde par sacensībām teic šādi: “Noteikti varēju labāk, jutos pārliecināta par savām spējām, bet tāds ir šis sporta veids, kad maza kļūdiņa var dārgi maksāt. Cenšoties apdzīt priekšā esošo meiteni ceturtdaļfinālā paklupu aiz viņas slidas un no otrās pozīcijas finišēju kā ceturtā. Ātrums ir liels un ja kāds krīt, tad atgūt pozīciju ir ļoti grūti. Citādi ļoti laba pieredze uzslidot uz dabīgi lietas ledus trases un iesildīties lielajām sacensībām Japānā!”

Jau pēc nēdēļas 15.februārī Leldei bija starts Japānas pilsētā Jokohamā, kur notika Red Bull Ice Cross ATSX1000 sacensības. Arī šajās sacensībās Leldei 14.vieta, bet, kā liecināja rezultāti kvalifikācijā, bija iespējams arī pakāpties par vairākām vietām augstāk: “Kvalificējos kā 9. no 23 sievietēm, kas nozīmē, ka vieta varēja būt labāka, bet neaprakstāms uztraukums pirms starta dara savu arī trasē. Vērtīga pieredze uz iespaidīgas trases un grandiozs pasākums kopā ar pasaules vislabākajiem ice cross downhill slidotājiem! Esmu ļoti pateicīga Kokneses novada domei, par finansiālu atbalstu šim braucienam! Priecājos, ka mans novads ir ieinteresēts savu sportistu attīstībā un mērķu sasniegšanā!”

Leldei vēl sogad atlikušas sacensības Krievijā un novēlam viņai tajās sasniegt pēc iespējas labākus rezultātus!

Foto no Leldes personīgā arhīva.

KSC

Leave a Reply