I.Gaiša Kokneses vsk. un Bebru psk. komandas uzvar skolu krosa sacensībās

1.oktobrī Pļaviņu novada biatlona bāzē “Jankas” norisinājās ikgadējās reģionālās skolu sacensības krosā, kurā piedalījās arī Kokneses novada izglītības iestāžu audzēkņi. Komandu kopvērtējumā divas pirmās vietas Kokneses novada izglītības iestādēm. I.Gaiša Kokneses vidusskola bija labākā vidusskolu grupā, bet Bebru pamatskola bija labākā pamatskolu grupā.

Pavisam sacensībās šõgad piedalījās 8 skolas. Vidusskolu grupā ar Kokneses vidusskolu sacentās arī AIzkraukles, Pļaviņu, Skrīveru un Jaunjelgavas vidusskolas, bet pamatskolu grupā ar Bebru pamatskolu spēkiem mērojās arī Seces pamatskola un Aizkraukles pagasta sākumskola.

Vidusskolu grupā cīņa šoreiz bija ļoti sīva – 21 ieskaites punktu izdevās savākt Kokneses vidusskolas skrējējiem, kas bija par punktu mazāk nekā tuvākajiem sekotājiem. Otrajā vietā ar 22 punktiem ierindojās Pļaviņu vidusskola, kam 22 ieskaites punkti. Tikpat punkti arī Aizkraukles vidusskolai, kuriem trešā vieta, jo mazāk pirmo vietu. Pamatskolu vērtējumā Bebru skolai 42 punkti, Seces skolai 52 punkti, bet Aizkraukles pagasta sākumskolai 126 punkti.

Individuāli Kokneses skolai šādi sasniegumi. Pirmās vietas izcīnīja Edijs Eiduks 2000 metru distancē un Aleks Ščerbinskis 600 metru distancē. Otrā vieta Megijai Čakstei 1500 metru skrējienā, bet trešās vietas šoreiz trīs – Valērijai Kovaļevskai 400 metru garajā distancē, Jurim Tomaševskim 2000 metros un Katrīnai Vīgupei 1500 metros. 4.vietas savās grupās ieguva Estere Zavele, Dāvids Laumanis un Evelīna Vitenberga, piektās vietas Danielam Stomam, Kadrijai Amandai Birkānei, Annijai Dumpei, Raitim Trūbam, Zintim Miltinānam, bet sestās vietas Alenam Paļskim, Gundegai Beķerei, Līgai Riekstiņai un Elizabetei Kalniņai. Bez jau pieminētajiem sportistiem uz starta izgāja arī citi komandas dalībnieki – Dominiks Rudmiezis, Oskars Saulītis, Kirils Feoktistovs, Henrijs Kalniņš, Elza Lazdiņa, Aiga Kondrate, Zanda Riekstiņa, Ance Krūmiņa, Una Gadzāne, Megija Tramdaka, Endijs Soldāns, Rinalds Kalniņš, Toms Škutāns, Toms Kroičs, Gustavs Alfrēds Ozoliņš, Daniels Voitkunskis un Miks Gabranovs.

Sportistus sacensībām gatavoja sporta skolotāji Viktors Ņuhtiļins, Dace Skopāne, Ivars Māliņš un vieglatlētikas treneris Dāvis Kalniņš.

REZULTĀTI

KSC

Leave a Reply