Koknesē visas dienas garumā izspēlēts Latvijas kausa posms krosmintonā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Kokneses sporta centrā norisinājās Latvijas kausa izcīņas 6. posms krosmintonā. Koknesē bija ieradušies vairāk nekā 70 šīs spēles meistari no visas Latvijas, saspringtas cīņas septiņos pieaugušo un divos bērnu laukumos norisinājas visas dienas garumā un pasākums noslēdzās pat pēc pusnakts.

Kopumā krosmintona entuziastiem bija iespējas izvēlēties kādu no deviņām dažādām vecuma, dzimuma un spēju grupām. Augstvērtīgākos rezultātus sasniedza Uldis un Artūrs Dzirkaļi, kuri ieņēma abas pirmās vietas prestižākajā Open grupā, kā arī izcīnīja uzvaru dubultspēlē.

Kokneses sporta centra kausā krosmintonā piedalījās arī vairāki koknesieši, divi no viņiem – Mārtiņš Žogots un Edgars Rēķis – bija arī pasākuma galvenie organizētāji un ir vieni no vadošajiem šī sporta veida pārstāvjiem Latvijā. Edgars traumas dēļ šoreiz nevarēja spēlēt un pildīja galvenā tiesneša pienākumus, savukārt pagājušā gada Kokneses posma sudraba laureāts un aktuālā Latvijas Krosmintona federācijas spēlētāju reitinga līderis Mārtiņš Žogots šogad ierindojās 9. vietā.

Vairāki koknesieši, kas ikdienā visaugstākajā līmenī krosmintonu nespēlē, bet aktīvi darbojas citos sporta veidos, izmantoja iespēju pārbaudīt savus spēkus Open B grupā un, pateicoties lieliskajai vispārējai fiziskajai sagatavotībai, uzrādīja ļoti atzīstamus rezultātus. Raivis Kurnigins ierindojās 8. vietā, Ivo Kokins ieguva 6. vietu, bet Dāvis Kalniņš kļuva par Open B grupas Kokneses posma uzvarētāju! Ivo un Raivis arī izmēģināja spēkus dubultspēlē, kur ierindojās dalītā 13. vietā.

Sveicam sacensību dalībniekus un lareātus un tiekamies citos pasākumos Kokneses sporta centrā!

Koknese2019_Rezultati

Foto galerijas portālā staburags.lv

Didzis Bērziņš, KSC

Leave a Reply