Aizvadīts “Koknese sporto” 59. pasākums – futbols

Aizvadīts “Koknese sporto” 59. pasākums – futbols

15.aprīļa vakarā notika jau 59. “Koknese sporto” pasākums, kurā, izmantojot kārtējās pavasara pazīmes, pirmoreiz šogad svaigā gaisā spēlējām futbolu. Sanākušie 24 futbola entuziasti bija pateicīgs skaits, lai izveidotu divas konkurētspējīgas komandas, kas aizvadīja spraigu futbola spēli, uzvarētaju noskaidrojot tikai pēcspēles sitienu sērijā.

Visas 40+45 minūtes (spēlētāji pēc 1. puslaika izteica apņēmību 2. puslaikā skriet pilnu spēles laiku!)  aizirtēja aizraujošā cīņā un nepilnas 90 minūtes ilgušās cīņas noslēgumā virtuālais tablo rādīja kaujiniecisku, bet draudzīgu meizšķirtu – 18 pret 18. Līdz ar to uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles sitienu sērijā. Pēc tam, kad savus deviņu metru sitienus bija izpildījuši visi 12 abu komandu spēlētāji, virtuālais tablo atkal bija fiksējis neizšķirtu – 3 pret 3. Tādējādi  turpinājumā tika izpildīti sitieni līdz kādas komandas pirmajai kļūdai. Šajā gadījumā līdzsvara stāvoklis uz tablo noturējās līdz ceturtajai sitienu kārtai, kurā pēc pretinieku kļūdas vārtus ar spēcīgu sitienu guva Haralds Cibuļskis un nodrošināja savai komandai uzvaru. Haralds, pateicoties realizētajai izšķirošajai pendelei un lieliskajam sniegumam vārtos tika atzīts par pasākuma vērtīgāko spēlētāju jeb MVP.

Līdz ar to 59. “Koknese sporto” pasākumā par futbola spēles uzvarētājiem kļuva Ilmāra Kalniņa veidotā futbola komanda, kurā spēlēja Ričards Kukurevičs, Artūrs Benuševics, Aleks Ščerbinskis, Kristers Beļajevs, Arnis Dzirkalis, Haralds Cibuļskis, Rihards Kūla, Valters Nikolajevs, Ralfs Jakubovskis, Didzis Bērziņš un Roberts Bērziņš. Bet pēc neizšķirta pamatturnīrā un ļoti ilgas pendeļu sērijas otro vietu šoreiz izcīnīja Mikus Gabranova komplektētā komanda ar Mareku Koļesņikovu, Ivo Igauni, Danielu Stomu, Ričardu Loginu, Raineru Šmitu, Rinaldu Kūlu, Ričardu Jakubovski, Oskaru Saulīti, Matīsu Circeni, Aivi Ščerbinski un Adrianu Ščerbinski sastāvā.

Pateicamies visiem sportotgribētājiem par atsaucību un tiekamies nākamajos Kokneses sporta centra pasākumos!

Didzis Bērziņš, KSC

 

Leave a Reply