Ārzemju latviešu basketbola un volejbola komandas viesojas Koknesē

Atzīmējot Latvijas Republikas simtgadi, no 21. līdz 25.jūnijam Koknesē viesojās ārzemju latviešu delegācija, kura bija ieradusies ar trīs sporta spēļu komandām, lai piedalītos sporta spēlēs un sacenstos ar vietējām komandām, kā arī, lai nosvinētu Līgo svētkus Koknesē.

Ārzemju latviešu delegācijā ietilpa trīs sporta spēļu komandas – vīru basketbola komanda, vīru volejbola komanda un sieviešu volejbola komanda. Volejbolisti savas sacensības aizvadīja 22.jūnijā Koknesē. Vīriešu turnīrā startēja trīs komandas – Kokneses jauniešu komanda, Kokneses pieaugušo komanda un ārzemju latviešu komanda. Šajā reizē labākie bija Kokneses pieaugušie (Raitis Zukuls, Edgars Glāznieks, Kaspars Greļs, Kristiāns Butins, Niklāvs Vingris, Valts Benjavs), kas uzvarēja abus pretiniekus. Otrajā vietā ierindojās Kokneses jauniešu komanda, bet trešie šoreiz ārzemju latvieši. Dāmu konkurencē bija tikai 2 komandas, jo šajā pirmssvētku laikā un darbadienā bija grūti sameklēt citus pretiniekus. Ārzemju latvietēm pretī stājās Rīgas volejbola skolas jaunietes, abām komandām aizvadot 2 spēles. Abās cīņās pārākas bija Ārzemju latvietes, kas, līdz ar to, izcīnīja uzvaru šajā turnīrā.

Tikmēr basketbolisti savas spēles aizvadīja Jēkabpilī, sacenšoties trīs komandām. Labākie šoreiz ar divām uzvarām bija Jēkabpils komandas spēlētāji, kas visnotaļ pārliecinoši apspēlēja abus pretiniekus. Otrajā vietā šoreiz Ārzemju latviešu komanda, kas cīņā par otro vietu pārliecinoši apspēlēja Kokneses komandu (Didzis Bērziņš, Andrejs Grustāns, Otto Bērziņš, Ilmārs Kalniņš, Nauris Maskalāns, Guntars Zukulis, Dāvis Kalniņš).

Sacensības organizēja Kokneses sporta centrs sadarbībā ar Ivaru Māliņu un palīgiem no Jēkabpils sporta centra.

KSC

Leave a Reply