KNAČ 2018 pludmales volejbolā kopvērtējumā uzvar “777” un “Pirmo reiz”

Koknesē, 16. Jūnijā jau no paša rīta pulksten 10:00 norisinājās pēdējais Kokneses novada atklātā čempionāta pludmales volejbolā posms. Uz šo posmu ieradās pavisam 12 komandas jeb 9 komandas vīriešu konkurencē un 3 sieviešu.

Tātad, kā jau minēju, pie vīriešiem piedalījās 9 komandas. Vispirms norisinājās apļa turnīrs pa grupām un pēc tam ceturtdaļfināli, pusfināli un finālspēles par vietām. Par labākajiem vīriešu konkurencē kļuva komanda  ,,777”, kurā spēlēja Niklāvs Vingris un Jānis Andrejevs, kuri ar sīvu cīņu pusfinālos vēlāk iekļuva finālā un uzvarēja komandu ,,Vilkānes’’, kurā spēlēja Edgars Līcītis un Vasilijs Trusovs. Savukārt 3.vietā ierindojās komanda ,,Irši’’ – šajā komandā spēlēja Kaspars Greļs un Vladislavs Laba. Arī kopvērtējumā uzvarēja komanda “777”, kurai otrajā posmā palīdzēja Edgars Glāznieks, otrie nemainīgā sastāvā spēlējošie “Vilkāres”, bet trešajā vietā ierindojās “Veterāni” – Dzintars Greļs, Modris Vilcāns, Ivars Māliņš un Andris Stalidzāns.

Sieviešu konkurencē norisinājās tikai apļa turnīrs. Starp 3 komandām labākās bija Gerda Sedoja un Anastasija Luščika, pārspējot pārējās konkurentes visās savstarpējās spēlēs. 2.vietā palika Agita Šteinberga un Anija Krauze, bet 3. vietā ierindojās Kristīne Teicāne un Tatjana Petrovska. Tieši šādā secībā arī finišēja sportistes kopvērtējumā.

Paldies visiem, kas piedalījās šajā pēdējā posmā un atnāca paskatīties, kā arī labi pavadīt laiku uz Kokneses novada atklātajām sacensībās pludmales volejbolā šajā saulainajā un siltajā laikā. Lielu paldies sakām visiem dalībniekiem un tiesnešiem, īpašs paldies Dzintaram Greļam par pasākuma galvenā tiesneša pienākumu pildīšanu.

KNAČ 2018 rezultāti

KSC

Leave a Reply