Aizvadīta jau piektā Ģimeņu sporta diena

24.martā Kokneses sporta centrā jau piekto gadu pēc kārtas risinājās Ģimeņu sporta diena, kurā piedalījās dažāda vecuma Kokneses novada iedzīvotāji un viņu viesi. Apmēram 50 dalībnieki vecumā no 2 līdz 60 gadiem bija ieradušies, lai izmēģinātu savus spēkus kādā no piedāvātajām disciplīnām un pacīnītos par kādu balvu.

Tā kā šoreiz pasākums notika projekta “Koknese – veselīgākā vide visiem” ietvaros kā aktivitāte “Aktīvi, zinoši un veseli Kokneses novada bērni”, tad pasākuma ievadā notika teorētiski un praktiski izglītojoša lekcija par bērnu veselīgumu un sporta nozīmi to pilnvertīgā atttīstībā, kuru vadīja PII “Gundega” sporta pedagoģe Inita Briģe. Pēc lekcijas noklausīšanās un aktīvas līdzdarbošanās sākās arī aktīvi sportiskā daļa. Lielākie bērni un pieaugušie devās uz kopīgajām stafetēm, bet paši mazāki varēja nodarboties savā “laukumiņā”, par kura labiekārtošanu rūpējās atsaucīgās PII “Gundega” audzinātājas.

Pēc stafešu skrējieniem, kuros piedalījās tieši 35 dalībnieki, notika zinību pārbaude jeb viktorīna, kur uz Initas Briģes sagatavotajiem jautājumiem centās atbildēt veselas 7 komandas, kas savā īpašumā varēja iegūt dažādas grāmatas par veselīgu dzīvesveidu. Tālāk pasākums turpinājās ar tautas bumbas sacensībām, kuras pulcēja 28 dalībniekus. Sporta dienas beigu daļā norisinājās individuālas sacensības šautriņu mešanā, lekšanā ar lecamauklu, piepumpēšanās vingrinājumā un dambretē, bet pašā sacensību izskaņā tika izspēlēts pēdējā laikā Kokneses sporta pasākumos populārais akmens-sķēres-papīrs turnīrs un noskaidrots dienas ātrākais dalībnieks, par kuru šoreiz kļuva Ilmārs Kalniņš.

Biedrība “Kokneses sporta veterānu klubs” saka lielu paldies visiem dalībniekiem un palīgiem, par veiksmīgu pasākuma norisi. Īpašs paldies palīgiem Ingaram, Tomasam un Ralfam, PII “Gundega” atsaucīgajām pedagoģēm pr lielisko darbu, Anitai Šmitei par foto un Kokneses sporta centram par mājīgajām un plašajām telpām.

Biedrība “Kokneses sporta veterānu klubs”

Leave a Reply