Kokneses novada Ģimeņu sporta diena – 24.martā

Kā jau ierasts pēdējos gados, tad marta mēneša otrajā pusē Kokneses sporta centrā notiek ikgadējais sporta pasākums Ģimeņu sporta diena, uz kuru tiek aicināts ikviens sportot gribētājs.

Ģimeņu sporta diena ir īpaša ar to, ka tajā netiek spēlēti klasiskie sporta veidi un sporto kopā pilnīgi visu vecumu iedzīvotāji. Pašiem mazākajiem, kā jau ierasts, izkustēties un iespējams pirmo sportisko pieredzi iegūt palīdzēs PII “Gundega” atsaucīgās pedagoģes, kuras ar dažādu rotaļu palīdzību iemācīs dažādu sportisko kustību pamatus.

Pārējie varēs piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs – stafetēs, spēlēs, mini turnīros un individuālos pārbaudījumos. Kādi sporta veidi tieši būs – to mēs vēl neatklāsim, bet garantējam, ka kaut ko savai gaumei atradīs jebkurš, kurš ieradīsies 24.martā plkst 10:30 Kokneses sporta centrā un kopīgo sportošanu. Plānotais pasākuma ilgums ir apmēram 3 stundas.

Tā kā šogad pasākums notiek projekta “Koknese – veselīgākā vide visiem” ietvaros kā aktivitāte “Aktīvi, zinoši un veseli Kokneses novada bērni”, tad pasākumā bez ierastās programmas būs arī izglītojošā daļa, tāpēc aicinām to izmantot un iegūt jaunas zināšanas. Pasākums ir bezmaksas.

Būsim ļoti priecīgi, ja spēsiet izbrīvēt sestdienas rīta cēlienu un mazliet pasportot kopā ar citiem novadniekiem, gan maziem gan lieliem. Apsolam, ka līdz 14:00 jau būsiet tikuši mājās un varēsiet turpināt savas ierastās lietas. Uz tikšanos setsdien!

“Kokneses sporta veterānu klubs” sadarbībā ar KSC

Leave a Reply