Nodarbības Kokneses sporta centrā 2017./ 2018.gada sezonā

Sveicināti sportiskie un aktīvie Kokneses sporta centra apmeklētāji! Jaunajā sezonā Kokneses sporta centrā un Koknesē būs iespējams apmeklēt diezgan daudz organizētās sportiskās aktivitētes dažādām gaumēm. Šajā rakstā apskats par nodarbībām gan vingrošanas zālē, gan peldbaseinā.

Maksas nodarbības

Pirmdienās šogad nodarbības pagaidām nav plānotas, bet otrdienās tādas būs pavisam daudz. Šīs sezonas jaunums – akrobātika bērniem! Šo nodarbību vadīs trenere Marija un tā notiks no plkst 17:00 Kokneses sporta centrā. Uz šo nodarbību tiek aicināti bērni jebkurā vecumā, lai pilnveidot savas prasmes akrobātikā, lokanībā, līdzsvarā un koordinācijā. Plkst. 18:00 trenere Marija vadīs nodarbību ārstnieciskajā vingrošanā un jogā. Šis nodarbības notika jau pagājušajā sezonā un turpināsies arī šosezon. Plkst. 19:00 sāksies nodarbība aerobikā, pie ilggadējās treneres Ausmas. Trešdienās, tāpat kā iepriekšējā sezonā, trenere Lelde vadīs pilates, kur pirmā nodarbība notika jau 13.09.

Baseinā šosezon turpināsies ūdens aerobika visiem, kuru divas reizes nedēļā vadīs trenere Zane – otrdienās 20:00 un ceturtdienās 18:00. Pirms nodarbību apmeklēšanas sezonas sākumā iesakām iepriekš sazināties ar treneri, lai pārliecinātos par to, ka nodarbības laiks nav mainīts, jo sezonas sākumā iespējai dažādi negaidīti notikumi. Visi telefona numuri atrodami zemāk tabulās.

Bezmaksas nodarbības

Kokneses pasvaldība tiek īstenots projekts “Koknese – veselīgākā vide visiem” (Nr. 9.2.4.2./16/I/019 ), kura ietvaros būs iespējams apmeklēt vairākas vingrošanas un ūdens aerobikas nodarbības. Otrdienās 18:00 IGKV sporta zālē norisināsies 10 nodarbību cikls “Vingrošanas enerģija” pie treneres Zanes. Ceturtdienās 18:00 turpat skolas sporta zālē no 5.oktobra būs iespējams piedalīties vingrošanas nodarbībās fizioterapeita pavadībā pie treneres Andas.

Savukārt baseinā būs pavisam trīs bezmaksas nodarbības dažādām mērķauditorijām. Otrdienās 18:30 un piektdienās 19:00 norisināsies ārstnieciskā vingrošana ūdenī iedzīvotājiem virs 50 gadiem, ceturtdienās 16:45 notiks ūdens vingrošana grūtniecēm, bet tajā pašā dienā 19:15 notiks vingrošana ūdenī jaunajām māmiņām. Visas nodarbības ir bezmaksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos, Visas nodarbības vada trenere Anda.

Mācību treniņu nodarbības

Kokneses sporta centra joprojām norisinās arī dažādas mācību treniņu nodarbības bērniem dažādos sporta veidos. Ar tām var iepazīties mūsu mājaslapā, kur arī pieejama treneru kontaktinformācija.

KSC

Leave a Reply