Vieglatlētikas daudzcīņas sacensībās startē arī koknesieši

Pagājušajā ceturtdienā Jēkabpils sporta skola organizēja sacensības vieglatlētikas daudzcīņā U-12 un U-14 vecuma grupām. Sacensībās piedalījās arī trīs jaunie vieglatlēti no Kokneses.

U-12 vecuma grupā augstā 4.vieta Henrijam Kalniņam, kurš sacentās ar vēl 44 konkurentiem. Henrijam šoreiz bija jāizpilda četrcīņa, kas ietvēra augstlēkšanu, tāllēkšanu, 60 metru sprintu un 600 metru skrējienu. Augstlēkšanā Henrijs nespēja pietuvoties savam personīgajam rezultātam un sacensības pabeidza ar pārvarētu augstumu 1.27 metri. Tālumā Henrijs bija labākais no dalībniekiem ar rezultātu 4.17 metri, kas ir arī jauns personīgais rekords. 60 metru sprintā arī augstvērtīgs rezultāts – 9.40 sekundes, kas arī uzskatāms par Henrija personīgo rekordu, jo pirmo reizi laiks tika ņemts ar elektronisko starta iekārtu. Pirms pēdējās disciplīnas 600 metru skrējiena Henrijs bija ceturtais ar iespējām iekļūt arī trijniekā, bet tam bija nepieciešams ļoti ātrs skrējiens. Visi līderi skrēja kopējā grupā un finišēja ļoti kompakti 2 sekunžu robežās, kas vietu secību nemainīja. Henrijam noslēgumā 4.vieta, bet uzvara Nikam Meijerim no Ogres. 2.vietā Armands Cinis no Aizkraukles, bet trešais Ralfs Eglītis no Jēkabpils.

U-14 vecuma grupā no Kokneses startēja Ritvars Dekteris un Valters van Herks. Ritvara pamatdisciplīna ir sprints, Valters šāda mēroga sacensībās vel nebija startējis, bet šoreiz puiši nolēma piekrist izaicinājumam un piedalīties daudzcīņā. U-14 grupas bērni piedalījās pieccīņas sacensībās – bija jāveic augstlēkšana, tāllēkšana, lodes grūšana, 60 metru barjerskrējiens un 600 metru skrējiens. Startējot spēcīgā konkurencē un kopā ar gadu vecākiem sportistiem, Valters ierindojās 14.vietā, bet Ritvars 15.vietā 23 dalībnieku konkurencē. Puiši šoreiz neizcēlās ar ļoti augstiem rezultātiem, bet ieguva vertīgu pieredzi nākamajiem startiem.

REZULTĀTI

Dāvis Kalniņš, KSC

Leave a Reply