Kokneses novada ģimeņu sporta diena – 25.martā

Jau kopš 2014.gada agra pavasara, kad pirmo reizi Koknesē tika rīkota Ģimeņu sporta diena, ik gadu marta nogalē norisinās šāds sportisks pasākums, kurā piedalīties aicināts ikviens sportot gribētājs, bet īpaši gaidītas ir ģimenes, kur kopā var sportot vecāki ar bērniem, bērni ar vecvecākiem, brāļi ar māsām, draugi ar draugiem utt.

Šoreiz pasākuma programma tiek plānota līdzīgi kā citas reizes. Pasākuma sākumā notiks kopīga iesildīšanās un sagatavošanās sportiskajām aktivitātēm. Pēc tam būs dažāda veida veiklības pārbaudījumi un fizisko spēju pārbaudījumi, kā arī stafešu skrējieni, kuros šogad piedalīties aicinātas arī Ielu sacensību 2017 komandas. Visbeidzot sacensību noslēgumā notiks arī dažādas netradicionālas spēles un rotaļas, kuras būs paredzētas jauktajām komandām un arī īpaši ģimeņu komandām. Padomāts būs arī par pašiem mazākajiem pasākuma apmeklētājiem, kuriem būs sagatavoti īpaši uzdevumi un atrakcijas ar PII “Gundega” atsaucīgo skolotāju palīdzību.

Pasākuma sākuma laiks 11:00 un plānotais beigu laiks ap plkst. 14:00. Kokneses sporta centrs aicina ikvienu izbrīvēt šo sestdienas rīta un pusdienas cēlienu, lai ierastos sporta hallē un pasportotu kopā ar citiem novadniekiem draudzīgā, sportiskā un atbrīvotā atmosfērā. Dalība pasākuma bez maksas.

KSC

Leave a Reply