Kokneses Zolmeistars 2017 – 18.martā

Nu jau ceturto gadu pēc kārtas marta mēneša otrajā pusē Kokneses sporta centrā norisināsies ikgadējās sacensības zolītē “Kokneses Zolmeistars”. Ar šīm sacensībām vēlamies popularizēt šo loģiku attīstošu kāršu spēli un iepazīstināt ar to pēc iespējas vairāk spēlētāju. Katru gadu dalībnieku skaits pamazām pieaug, par ko mums liels prieks un šogad ceram, ka dalībnieku skaits turpinās augt.

Sacensības notiks 18.martā Kokneses sporta centra 2.stāvā, sacensību sākums 10:00, reģistrēšanās līdz 9:50. Dalības maksa 3 EUR.

Iepriekšējos trīs gados mums bijuši 3 dažādi uzvarētāji – 2014.gadā labākais bija Gatis Grunšteins, 2015.gadā uzvarētāja godā Didzis Bērziņš, bet pērn labāko trijniekā iekļuva divi no Kokneses novada leģendārākajiem zolētājiem – čempiona godā pēc divu gadu neveiksmēm tika Ralfs Dūniņš, bet trešo vietu izcīnīt izdevās Egīlam “Badijam” Baltceram. Vēl varam izcelt Pēteri Kraukli, kam divas otrās vietas 2015. un 2016.gadā. Tā kā plānojam šo turnīru arī turpmāk, tad esam izveidojuši arī kopvērtējumu, kur katra gada seši labākie iegūs punktus, kas veidos lielo kopvērtējumu, lai noskaidrotu labāko Kokneses zolmeistaru ik pa pieciem gadiem. Uz doto brīdī tabula izskatās sekojoši.

Iepriekšējo gadu rezultāti:

Leave a Reply