Koknesei sudrabs “Silarozes” rīkotajā čempionātā florbolā

Pērnā gada 21. novembrī sākās florbola komandas ‘’Silarozes’’ rīkotais čempionāts florbolā. Tajā dalību ņēma arī Kokneses florbola komanda. Kopā turnīrā piedalījās piecas komandas – “Silarozes”, “Fans”, “Koknese”, “Daudzeses klondaika” un “Vecbebri”. Turnīra izspēles formāts bija salīdzinoši vienkāršs. Katra komanda ar katru aizvadīja divas spēles un pēc šo divu spēļu izspēlēšanas četras labākās komandas iekļuva ‘’play-off’’ kārtā.


Kokneses komanda turniru iesāka ļoti veiksmīgi, ar 10:2 tika uzvarēta turnīra rīkotāja ‘’Silarozes’’ Otro spēli Koknesieši aizvadīja pret ‘’Fans’’ komandu, arī šajā spēlē ‘’Koknese’’ svinēja uzvaru ar 7:4 Trešā komandas ‘’Koknese’’ spēle īpaši patika skatītājiem, jo varēja vērot vārtu birumu. ‘’Koknese’’ spēli pret komandu ‘’Vecbebri’’ pabeidza ar rezultātu 20:3 Pirmā apļa pēdējo spēli ‘’Koknese’’ aizvadīja pret ‘’Daudzeses klondaika’’, arī šajā spēlē apliecināja favorītu statusu un spēja samest vairāk bumbiņu pretinieku vārtos, rezultāts uz tablo – 6:3 Čempionāta otro spēļu apli Koknese, tāpat kā pirmo, iesāka ar spēli pret ‘’Silarozes’’, Koknesiešiem vēlviena uzvara, šoreiz ar rezultātu 16:7 Pirmais zaudējums turnīrā Koknesei bija pret ‘’Fans’’ komandu, Aizkrauklieši pārspēja Koknesiešus ar rezultātu 13:4 Pēc zaudējuma Koknesei sekoja uzvara, pirmā ar rezultātu 14:6 pret Vecbebru komandu, bet otrajā mačā ar rezultātu 10:5 Koknesieši svinēja pārliecinošu uzvaru.

Regulāro sezonu ‘’Koknese’’ pabeidza ar pirmo vietu tabulā, kas pirmajā ‘’play-off’’ kārtā, jeb pusfinālā pretī deva ‘’Daudzeses klondaika’’ komandu. Koknesieši arī šoreiz bija pārāki par Daudzesiešiem un mājās devās ar rezultātu 9:4 Finālā Koknesei pretī stājās vienīgā komanda, kurai izdevās Koknesi uzvarēt – ‘’Fans’’ Diemžēl arī šajā spēlē ‘’Fans’’ florbolisti izrādījās pārāki, bumbiņa atteicās lidot vārtu rāmī un spēle noslēdzās ar rezultātu 0:5 Tas nozīmē, ka turnīra uzvarētāji un zelta medaļas ieguva ‘’Fans’’ florbolisti, Koknesiešiem sudraba godalgas. Bronzas medaļas ieguva turnīra rīkotāji ‘’Silarozes’’, kuri uzvaru pret ‘’Daudzese klondaika’’ spēja izcīnīt tikai pēcspēles metienu sērijā.

Apsveicam Kokneses florbolistus un novēlam veiksmi Latvijas čempionāta vīriešu 2. līgas spēlēs. Atgādinām, ka Koknese regulārajā sezonā pašlaik ieņem otro vietu. Nākamā spēle paredzēta pret komandu ‘’Pēdu nav’’, Rencēnu vidusskolā.

Titulbilde

Gustavs Grīslis, KSC

One comment

Leave a Reply