Koknese nostiprinās futbola čempionāta vadībā

Pēc lieliskajām futbola kaislībām decembra mēnesī, kad Kokneses komandas sakarā valdīja divi krasi atšķirīgi uzskati, ilgāku laiku nekas netika dzirdēts, bet janvārī čempionāts atsācies un veiksmīgi atsācies.

6.kārtas spēļē Koknese tikās ar Skrīveriem. Pirmajā aplī labāki ar nelielo 4:2 bija koknesieši, un izdevās tikt pie uzvaras arī otrā apļa mačā. Pateicoties pirmā puslaika vidū diviem gūtajiem vārtiem Ilmāra Kalniņa un Kārļa Beikerta izpildījumā, izdevās iegūt 2:0 pārsvaru, kurš gan neilgi pirms pārtraukuma tika sadeldēts pateicoties Kokina pūlēm. Otrā puslaikā komfortablāku 3:1 panāca Reinis Kuzmas. Rezultāts šāds saglabājās līdz gandrīz pašām spēles beigām, kad pēdējās sekundes rezultāta starpību samazināja Jānis Kokins, spēlei noslēdzoties 3:2 Kokneses labā.

Vakar Koknese aizvadīja spēli pret pretinieku, kam pirmajā aplī tika zaudēts – Step Trans. Step Transam nācās iztikt bez tās līdera Andreja Ostvalda, kurš jau ilgāku laiku ārstē savainojumu. Koknesieši iesāka labi, tāpat kā iepriekšēja reizē pret šo pretinieku, bet atšķirībā no pagājušās reizes, šoreiz izdevās arī labi nobeigt. Spēles gala rezultāts 5:0 Kokneses labā, bet ar vārtiem izcēlās – Didzis Bērziņš divas reizes, bet pa reizei Ilmārs “Rumpels” Kalniņš, Dima Krupenkins un Reinis Kuzmas. Savukārt vārtu vīrs Egīls Baltcers palika nepārspēts.

Līdz ar šo uzvaru Koknesei ir 3 punktu pārsvars pār tuvāko sekotājiem Skrīveriem, bet lai nodrošinātu pirmo vietu čempionātā, nepieciešams atlikušajās divās spēlēs pret Aizkraukli un Pļaviņām izcīnīt vismaz trīs punktus. Pirmajā aplī Aizkraukle tika pieveikta ar 6:2, bet Pļaviņas ar 10:1.

Nākamā spēle 18.janvārī pret Aizkraukli.

Turnīra statistika un rezultāti

KSC

Leave a Reply