Florbols pulcē 28 spēlētājus kārtējā “Koknese sporto”

Aizvadīts pirmais 2017.gada “Koknese sporto” pasākums. Iesākām ar florbolu, ko izvēlējās balsotaji Twitterī, mazliet pārspējot volejbolu un basketbolu. Tā kā šoreiz KS sakrita ar Kokneses komandas spēlēm Aizkrauklē, tad nebija neviena 2.līgas spēlētaja, kā tas bijis iepriekšējās reizēs, bet cīņasspara netrūka un interesantu rezultātu tāpat.

Pavisam ieradās 28 spēlētāji. Vispirms gan bija tikai 24, kas lika izvedot 4 komandas, bet pēc tam pievienojām katrai komandai vel pa vienam, lai gan atskatoties uz to visu, veiksmīgāk būtu bijis veidot 5 komandas, jo uz laukuma kopā esošie 14 spēlētāji radīja lielu burzmu, bet vārtus tomēr gūt spēja visas komandas.

Vislabāk šoreiz veicās Anda Benuševica komandai, kura iesāka lēnīgi, īpaši pirmajā aplī, bet tālāk krietni uzlaboja sniegumu un izcīnīja pirmo vietu ar 2 uzvarām un 1 zaudējumu. Anda komandā spēlēja arī Intars Zauls, Edgars Saulītis, Matīss Šumskis, Evars Geršebeks, Henrijs Kalniņš un Daniels Stoma. Otrie šoreiz Jurģa Rēķa komandas spēlētāji, kuri arī iespēja 2 uzvaras un vienu zaudējumu, bet sliktākas gūto un zaudēto vārtu attiecības dēļ palika aiz uzvarētājiem. Trešajā vietā Kalvja Vaivoda komanda, bet turnīru kā ceturtie noslēdza Aigara Krjukova komanda, kuriem izdevās fantastiska atspēlēšanās pret Kalvja komandu otrajā puslaikā, bet tas arī bija vienīgais sausais šaujampulveris pirmdienas vakarā viņu arsenālā, citām spēlēm spēka un veiksmes pietrūka.

Nākamais “Koknese sporto” pasākums notiks 23.janvārī, kad mēģinasim ko jaunu – mūs apciemos ciemiņi no Jelgavas, kuri mūs iepazīstinās ar jaunu rakešu sporta veidu – Krosmintonu. Tuvākajā laikā mūsu mājaslapā būs atrodams informatīvs raksts par šo sporta veidu.

Teo Rakstītājs

Leave a Reply