IGKV izcīna vēl divas uzvaras basketbola sacensībās

1.decembrī Kokneses sporta hallē norisinājās ANSS reģionālās skolu sacensības basketbolā zēniem un meitenēm. Tāpat kā vidusskolu grupā, arī pamatskolu vecuma grupā labākās izrādījās komandas no Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas, kas uzvarēja visās spēlēs un svinēja arī panākumu visā turnīrā.

Zēnu konkurencē startēja piecas komandas – Koknese, Pļaviņas, Aizkraukle, Skrīveri un arī vienīgā komanda no pamatskolas – Sece. Kokneses komanda apliecināja savu pārākumu, uzvarot visās spēlēs. Mazākais pārsvars, ar kādu tika uzvarēta kāda no spēlēm bija +51 (63:12 pār Pļaviņām), bet lielākais pārsvars tika fiksēts spēlē pret Aizkraukli, kad pretinieks tika pieveikts ar 106:9. Kokneses komandas sastāvā spēlēja Otto Bērziņš, kurš pēc aculiecinieku teiktā sameta 80 punktus pret Aizkraukli, Kristers Dardzāns, Aldis Sproģis, Matīss Šumskis, Evars Geršebeks, Mareks Koļesņikovs, Edgars Kalnozols un Jurģis Rēķis.Komandu sacensībām gatavoja Ivars Māliņš.

Meitenēm cīņa bija sīvāka, bet izdevās izcīnīt uzvaras visās spēlēs. Ar 27:9 tika pieveiktas Pļaviņas, ar 13:6 pārspētas Skrīveru meitenes, bet Aizkraukle pievarēta ar 22:6. Komandas sastāvā spēlēja Natālija Zeica, Elīza Matušonoka, Linda Līce, Estere Vingre, Paula Sārta, Ginta Pētersone, Megija Čakste, Anda Kļaviņa, Kitija Griškāne, Lana Priļepiševa. Komandu sacensībām gatavoja Viktors Ņuhtiļins.

Līdz ar to šajā sezonā IGKV basketbola komandas izcīnījušas četras no četrām uzvarām ANSS regionālajās skolu sacensībās.

REZULTĀTI

20161201_140340

KSC

Leave a Reply