Noslēdzies sestais Kokneses novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā

Šajā vasarā aizvadīts jau sestais Kokneses novada atklātais čempionāts (KNAČ) pludmales volejbolā. Pagājušajā nedēļā Iršu smilšu volejbola laukumos notika 2019. gada seriāla trešais un noslēdzošais posms, kurā uzvaras izcīnīja “Cikos par bronzu” (Edgars Glāznieks/Zigurds Adamovičs) un Anna Bulzga/Eva Tomaševska. Savukārt 2019. gada KNAČ kopvērtējumā triumfēja “777” (Audris Arzovs/Niklāvs Vingris) un “Hekate” (Linda Sudāre/Sanita Šreibere).

Vīru konkurencē KNAČ 2019 trešajā posmā startēja šā gada rekordskaits – 16 komandas. Par labākajiem kļuva “Cikos par bronzu” jeb Edgars Glāznieks un Zigurds Adamovičs, kuri cīņā par uzvaru pārspēja  “777” duetu Audri Arzovu un Niklāvu Vingri, bet trešo vietu izcīnīja Vasīlijs Trusovs un Edgars Līcītis. Kopvērtējumā ieskaites punktus par iekļūšanu labāko sešiniekā kādā no trim posmiem izcīnīja 11 pāri, bet pārliecinošu pirmo vietu izcīnīja Audris Arzovs un Niklāvs Vingris. Audrim tas ir otrais, bet Niklāvam jau trešais KNAČ čempiontituls. 2017. gadā viņi uzvarēja, spēlējot kopā, bet 2018. gadā Niklāvs Vingris turnīrā uzvarēja kopā ar Edgaru Glāznieku un Jāni Andrejevu. 2019. gada kopvērtējuma otro vietu izcīnīja Iršu posma uzvarētāji Edgars Glāznieks/Zigurds Adamovičs/Lauris Larionovs. Tāpat kā pēdējā posmā arī KNAČ 2019 kopvērtējuma trešajā vietā ierindojās Vasīlijs Trusovs/Edgars Līcītis.

Dāmu konkurencē Iršu posmā šoreiz startēja tikai divi pāri, starp kuriem labākās bija Anna Bulzga un Eva Tomaševska, kas savstarpējā cīņā pārspēja Dailu Jansoni un Līgu Riekstiņu. Kopvērtējumā godalgotās vietas ieguva tās trīs komandas, kas piedalījās divos no trim posmiem – pirmo vietu ieguva “Hekate” jeb Linda Sudāre un Sanita Šreibere, otrajā vietā Iršu posma uzvarētājas Anna Bulzga un Eva Tomaševska, bet 2019. gada kopvērtējuma trešajā vietā ierindojās Daila Jansone un Līga Riekstiņa. Posmu rezultātus, kopvērtējuma punktus un visu sezonu uzvarētājus iespējams aplūkot zemāk pievienotajās tabulās.

Tiekamies nākamajā KNAČ sezonā un citās sacensībās Kokneses novadā!

Didzis Bērziņš, KSC

Leave a Reply