Aizvadītas KSC peldēšanas sacensības

Jau trešo gadu pēc kārtas Kokneses sporta centra peldbaseinā norisinājās Kokneses sporta centra rīkotās atklātās sacensības peldēšanā, kurās piedalīties bija aicināts ikviens peldēt gribētājs.

Šoreiz piedalījās gandrīz 70 dalībnieki no Kokneses, Jēkabpils, Aizkraukles, Pļaviņām, Sērenes, Bormaņiem, Skrīveriem un Madlienas. Lielāko daļu no dalībnieku skaita veidoja peldēšanas treneres Jolantas Grugules treniņu grupu bērni.

Šoreiz sacensībās tika piedāvāti peldējumi divos stilos – brīvajā stilā un peldējumos uz muguras. 2009. gadā dzimušie un jaunāki bērni peldēja 25 metru distanci, bet 2008.gadā dzimušie un vecāki sacentās 50 metru distancē. Sacensībās, kā jau ierasts laiks tika fiksēts ar elektronisko laika ņemšanas iekārtu.

Nepilnu divu stundu laikā izdevās aizvadīt visus nepieciešamos peldējumus un veikt arī sacensību apbalvošanu, kur labākie saņēma medaļas, diplomus un balvas no sacensību organizatoriem. Pateicoties lieliskam tiesnešu un sekretāru darbam, kā arī trenerei Jolantai Grugulei, kura palīdzēja bērniem ar starta vietas atrašanu un starta uzsākšanu, sacensības noritēja raiti un bez starpgadījumiem. Tiksimies nākamajās peldēšanas sacensībās jau nākamsezon!

KSC

Leave a Reply