Noslēdzies KNAČ pludmales volejbolā

Ar ceturtā posma sacensībām pludmales volejbolā noslēdzās 2017.gada Kokneses novada atklātais čempionāts, par kura uzvarētājiem vīriešu grupā kļuva Niklāvs Vingris un Audris Arzovs, bet dāmu konkurencē labākās kopvērtējumā izradījās Iveta Rutkovska, Patrīcija Kalnozola un Mārīte Brice.

Šogad čempionāts risinājās četros posmos, bet kopvērtējuma ieskaitē tika ņemti vērā trīs labāko posmu rezultāti. Vīru konkurencē pēdējā posmā Iršos labākie bija sezonas līderi Niklāvs Vingris un Audris Arzovs, kuri otrajā vietā atstāja Vasīliju Trusovu un Edgaru Līcīti, bet trešaja vietā ierindojās Kaspars Greļs ar Kristu Kučinski. Pavisam pēdējā posmā startēja 7 vīru komandas.

Savukārt dāmu konkurencē pēdējā posmā uzvara komandai SPICE, kuras sastāva šoreiz spēlēja Anija Krauze un Agita Šteinberga. Otrajā vietā oerindojās pirmo divu posmu uzvarētāja Iveta Rutkovska kopā ar Patrīciju Kalnozolu, bet trešā vieta tika atvēlēta Evai Tomaševskai un Vanesai Knodeļai.

Kopvērtējumā vīriem labākie ar 18 punktiem un 3 uzvarām posmos izradījās Niklāvs Vingris un Audris Arzovs, otrajā vietā ar 15 punktiem ierindojās komanda, kuras sastāvā sezonas laikā paspēja uzspēlēt Kaspars Greļs, Krists Kučinskis un Vladislavs Laba, bet trešajā vietā ierindojās Veterāni – Dzintars Greļs, Modris Vilcāns un Andris Stalidzāns. Ceturtie Vasīlijs Trusovs un Edgars Līcītis, piektie Renāts Cīrulis un Raivis Pālēns, bet pēdējo kopvērtējumā apbalvojamo vietu ieguva Vilnis Rubiķis un Sandis Sprudzāns. Dāmām kopvērtējumā cīņa par pirmo vietu izvērtās ļoti sīva un uzvarētājs tika noskaidrots izmantojot papildkritēriju. Tā kā komanda SPICE šajā sezonā piedalījās trijos no četriem posmiem, tad neskatoties uz 17 gūtajiem punktiem nācās samierināties ar otro vietu, bet pirmo vietu ieguva Iveta Rutkovska, Patrīcija Kalnozola un Mārīte Brice, kuras arī ieguva 17 punktus, bet pateicoties visu posmu apmeklējumam konkurentes apsteidza. Trešajā vietā kopvērtējumā ar 13 punktiem Vanesa Knodeļa un Eva Tomaševska, ceturtās ar 6 punktiem Krista Gēģere un Kristīne Teicāne, bet 5.-6.vieta šoreiz dalīta – tās savā starpā pēc vienādiem nosacījumiem sadalīja Anete Sloka/Sintija Stivriņa un Dagmāra Luckāne/Rudīte Luckāne. Visi kopvērtējuma TOP 6 pāri, kas bija ieradušies uz apbalvošanu tika pie medaļām un dažādām balvām no Kokneses novada domes.

Pavisam šajā sezonā visos posmos laukumā izgāja 52 komandas (katra komandas starts katrā posmā tiek skaitīts atsevišķi). Kopumā ņemot komandu aktivitāte šosezon bija nedaudz augstākā nekā pērn, bet ievērojami zemāka kā aizpērn. Turnīra organizētāji jau strādā pie nākamā gada turnīra formāta, lai tas kļūtu pieejamāks plašākām dalībnieku lokam. Ja arī Tev ir kāda laba ideja, tad droši padalies ar to. Vel piedāvājam apskatīties statistiku par šo sezonu un statistiku par KNAČ pludmales volejbolā kopš tā pirmsākumiem.

Paldies visiem dalībniekiem, organizētājiem un atbalstītājiem par palīdzēšanu veiksmīgā turnīra norisē! Tiksimies KNAČ turnīrā nākamsezon un varbūt kādā no novada smilšu laukumiem arī vel šogad!

KSC

 

 

 

Leave a Reply