Kokneses telpu futbolisti beidz dalību ANTFČ, zaudējot 1/4 finālā

Savu kārtējo sezonu Aizkraukles novada telpu futbola čempionātā noslēgusi Kokneses amatieru futbola komanda, kas ceturtdaļfinālā sīvā spēlē piekāpās Jēkabpils komandai “DG Būves” ar 1:2 un neiekļuva izšķirošajās spēlēs.

Turnīrā šogad pavisam startēja 10 komandas, kas ir turnīra rekords, un arī komandu līmenis bija visnotaļ līdzīgs, jo rezultāti bija sīvi un par tikšanu 1/4 finālā bija svarīgs katrs izcīnītais punkts. Koknese deviņās regulārā turnīra spēlēs spēja iegūt 4 uzvaras un piecus zaudējumus, kas kopā deva 5.vietu. Par komandu līdzīgajiem spēkiem liecina arī tas, ka četri no pieciem zaudējumiem tika piedzīvoti ar vienu vārtu starpību, bet viens ar divu vārtu starpību.

Ceturtdaļfinālā pretī stājās jēkabpilieši “DG būves”, kuriem regulārajā turnīrā tika zaudēts ar 1:2. Arī šoreiz spēles scenārijs atkārtojās – Koknese guva vārtus pirmie, bet pēc tam ielaida divus reizes pēc kārtas un spēle bija galā. Neskatoties uz to, ka spēle bija kopumā līdzīga un abām komandām bija iespēja uzvarēt, tomēr šoreiz veiksmīgāki bija jēkabpilieši, kuri jau no spēles sākuma izmantoja taktiskās viltības un piekopa visai netīru spēli. Lai gan tā jau laikam tas futbols jāspēlē, ja gribi vinnēt tik garā turnīrā. Un Kokneses komandai vajadzētu biežāk sanākt uz treniņiem, lai nebūtu tā, ka jāmācās sist pa bumbu spēles laikā. Izšķirošās spēles notiks 25.februārī Aizkraukles sporta centrā.

Paldies Kokneses komandas spēlētājiem – Ilmāram Kalniņam, Andrejam Pavļenkovam, Kārlim Beikertam, Krišam Knodzem, Reinim Kuzmas, Dimam Krupenkinam, Didzim Bērziņam, Edijam Eidukam, Jānim Ārendam, Niklāvam Vingrim, Dāvim Kalniņam, Kristapam Kovaļevskim, Otto Bērziņam, Ērikam Vildem par veltīto laiku un dalību turnīrā. Un paldies turnīra organizatoriem un īpaši Arvim Upītim par čempionātu!

futbolsaizkraukle – Turnīra tabula (mozello.lv)

Foto: futbolsaizkraukle.mozello.lv

KSC

Leave a Reply