Deviņi novadnieki uz starta Mūsā. Dainis Žvagins izcīna 2.vietu

3.septembrī, Bauskā, Mūsas trasē ar rekordlielu dalībnieku skaitu tika aizvadīts Folkreisa Vasaras kausa un autokrosa Krosa komisijas kausa sestais posms. Uz starta stājās arī vairāki Aizkraukles novada sportisti – brāļi Dainis un Raimonds Žvagini, Māris Riekstiņš, Rihards Jermacāns, Ingars Audze, Andris Lielais, Gundars Bērzinš, Ieva Pīlādze un Dace Rozenštama.

83 dalībnieku konkurencē 2.vieta šajā posmā Dainim Žvaginam, 6.vieta Mārim Riekstiņam, kurš biežāk uz starta ir redzams LČ bagiju B1600 klasē. Aizkrauklietis Ingars Audze finiša karogu sasniedza 7.vietā, bet Rihardam Jermacānam šoreiz neizdevās aizcīnīties līdz lielajam finālam un sacīksti noslēgt 14.vietā. Raimondam Žvaginam šajā posmā 35.vieta.
Starp vīriem šajā posmā dalību ņēma arī 15 dāmas, no kurām 12 labākās tikās atsevišķā dāmu fināla braucienā.
Dacei Rozenštamai šoreiz sacensības noslēdzās bez lielā fināla, jo kā smej pati sportiste – vienā no kvalifikācijas braucieniem uz brīdi pieslēdzās “stulbums”, un pēc viena konkurenta apstāšanās līkumā pie džokera apļa, Dace, sekojot pārējiem braucējiem izbrauca džokeri, nākošajā aplī to atkārtojot, kā rezultātā šis brauciens nesa mīnus punktus, vienlaikus zogot iespēju pacīnīties dāmu braucienā.
Koknesietei Ievai Pīlādzei šī bija debijas sacīkste. Pēc četru kvalifikācijas braucienu gūtajiem punktiem tika izcīnīta vieta dāmu finālā, kur finiša karogs tika sasniegts 8.vietā.

Savukārt autokrosa Krosa komisijas kausā starp 19 braucējiem uz starta stājās skrīverietis Andris Lielais un Gundars Bērziņš no Sērenes. Šo posmu Andris noslēdza 11.vietā, bet Gundaram 17.vieta.

Nākošais, noslēdzošais posms norisināsies 8.oktobrī Valmierā, Brenguļu autotrasē.

Mūsas trase. Foto: Maximum attack photo
Foto: Maximum attack photo
Foto: Maximum attack photo

Izmanoti foto: Maximum attack photo

KSC

Leave a Reply