Aizvadīts piektais Kokneses sporta festivāls

18. un 19. augustā, Koknesē tika aizvadīts jau piektais Kokneses sporta festivāls, kopā pulcējot kuplu dalībnieku un atbalstītāju loku.
Tuvojoties festivālam, ar katru dienu laikapstākļu prognozes šīm dienām kļuva draudīgākas un ņemot vērā, ka pavisam nesen Latvijā tika piedzīvotas pamatīgas šausmas ar spēcīgu negaisu un lielgraudu krusu, paralēli visam tika izstrādāts arī festivāla plāns “B”, bet šeit gan uzreiz jāpiebilst – izskatās, ka “tur augšā” Kokneses sporta centrs ir “baltajā sarakstā” un laikapstākļi visu pasākuma aktivitāšu laikā bija kā pasūtīti – skaista, saulaina vasaras diena, kas paredzēta aktīvai atpūtai Kokneses stadionā.

18.augusta vakarā tika aizvadītas sacensības pludmales volejbolā MIX grupā. Desmit komandu konkurencē uzvaru izcīnīja komanda “Move it” (Rebeka Zekante, Rinalds Kalniņš), 2.vieta komandai “Skaistule un briesmonis” (Sintija Caune, Linards Seglērs), bet 3.vieta “Kripatiņa dzīvesprieka” (Paula Ancāne, Jurģis Prokofjevs).
Paralēli pludmales volejbola sacensībām, sporta hallē notika strītbols Open un Amatieru grupām. Open grupā piedalījās 5 komandas un par uzvarētājiem kļuva Jēkabpils komanda “Zaļā iela”, kuras sastāvā spēlēja divi LBL spēlētāji – Jānis Censonis un Kristers Elksnītis, bet trešais bija Kristiāns Lipenītis. Otrajā vietā ierindojās koknesieši “Turbo dižozols”, kuru sastāvā spēlēja Andrejs Grustāns, Otto Bērziņš, Nauris Seļiverstovs un Tomass Gercāns, bet trešie palika “Cancel Edgars” no Aizkraukles, kuru sastāvā spēlēja Edgars Kalnozols, Oskars Kalnozols, Patriks Poļakovs un Matīss Petjukevičs. Savukārt amatieru grupā 10 atnākušie spēlētāji un spēlētājas izveidoja trīs komandas un aizvadīja spraigas spēles divu stundu garumā. Par uzvarētājiem kļuva komanda Bura, kuras sastāvā spēlēja Beāte Brauna, Una Gadzāne un Alfrēds Lejiņš.

Sestdienas rītā sporta hallē tika aizvadītas galda tenisa sacensības, kur nepārspēts palika Antons Kursītis. 2.vieta Jānim Locim, bet 3.vieta Edvīnam Lakšam.
Pludmales volejbola laukumā tika aizvadītas sacensības vīriešu un sieviešu grupām.
Sieviešu grupā uzvaru izcīnīja “Spriedzi nejūt” (Marta Ramona Graudiņa, Iluta Rubene), 2.vieta “Līga un Annija” (Līga Riekstiņa, Annija Dumpe), bet 3.vieta komandai “Spriedzi jūt” (Ramona Bičenko, Amanda Krista Kosmačevska).
Vīriešu grupā uzvara komandai “777” (Matīss Petjukevičs, Niklāvs Vingris). 2.vieta “Pareizie” (Matīss Šumskis, Kristers Bite), bet trešie “GatisKristaps” (Gatis Caune, Kristaps Žizņevskis).

Plkst. 11:00 stadionā tika aizvadīta pasākuma jaukākā daļa – aktivitātes pašiem mazākajiem. Vairāki desmiti mazo sportotgribētāju kopā ar vecākiem pildīja dažādus sportiskus uzdevumus un piedalījās stafetēs. Tā kā šī sadaļa paredz, ka uzvarētāji ir visi, kas piedalās, noslēgumā katrs mazais dalībnieks saņēma sporta festivāla piemiņas medaļu un balviņu no Kokneses sporta centra.
Dienas otrajā pusē pārbaudīt savus spēkus dažādās sportiskās aktivitātēs varēja jaunieši un pieaugušie.
Vairāk kā 10 individuālajās aktivitātēs piedalījās vairāk kā 100 dalībnieku.
Dalībniekiem bija iespēja pārbaudīt savas spējas tādās aktivitātēs kā – limbo, tāllēkšana no vietas, lielās šautriņas, sumo skrējienā, zābaka mešanā, skeitparka mini stafetē, Mini bagija stumšanā uz laiku, Žiperīgās kundzes un Hiperaktīvā kunga uzdevumos, kā arī Bebru un Iršu sarūpētajos uzdevumos.
Viena no pieprasītākajām festivāla aktivitātēm bija “Laser Tag” – spēli izbaudīga gan paši mazākie, gan vecāki. Ar šo un citām atrakcijām pasākuma apmeklētājus iepriecināja Sēlijas atrakcijas.

Par mūziku pasākuma laikā parūpējās pasākuma īpašais viesis – DJ [EX] DA BASS, kurš vēl arvien ir ne tikai viens no atpazīstamākajiem un profesionālākajiem dīdžejiem Latvijā, bet arī iknedēļas EHR radio raidījuma Party Service vadītājs, mūziķu trio 3Live Project dalībnieks un autosportists.
Kokneses sporta festivāls kopā sapulcēja arī vairākus Aizkraukles novada autosportistus (autokrosa, folkreisa, rallijkrosa, drifta, kartinga, off-road) , dodot iespēju iedzīvotājiem apskatīt viņu spēkratus, kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus. Domājams, ka ar šo būsim aizsākuši arī jaunu sporta festivāla tradīciju.

Paldies pasākuma apmeklētājiem par izrādīto interesi un pozitīvajām emocijām! Paldies sacensību tiesnešiem, visiem autosportistiem un viņu komandām!
Paldies Iršu uzdevuma “Spēks ir bumbās” vadītājai Daigai Andersonei un viņas meitai , kā arī Bebru jauniešiem (Paulai, Dženijai, Alisei, Deividam un Ingaram) par interesantajiem uzdevumiem un kopā būšanu!

Īpašu paldies vēlamies teikt uzņēmējiem, kuri sarūpēja balviņas festivāla dalībniekiem – Mini Zoo Karlīnas, “Skrīveru Saldumi” , “BURSH” alus darītava

Kokneses sporta festivāls 2023


Uz tikšanos citos KSC pasākumos!

Leave a Reply