Jaunie volejbolisti trešie labākie Latvijā

13.-14.maijā trijās Latvijas pilsētās Aizkrauklē, Jēkabpilī un Jelgavā notika LVF Jaunatnes volejbola čempionāta finālturnīri U12 vecuma grupas zēniem. Aizkraukles novada sporta skolu šajā čempionātā pārstāvēja divas komandas no Kokneses. Mūsu komanda nr.1. startēja starp komandām, kas bija iekļuvušas pirmajā sešpadsmitniekā. Koknesiešu komanda nr.2 startēja starp komandām, kas cīnījās par 17.-28.vietu. Latvijā kopā, šajā vecuma grupā bija pieteikušas cīnīties savā pirmajā Latvijas volejbola čempionātā 34 komandas no dažādām Latvijas pilsētām.

Galvenie notikumi risinājās Aizkraukles SC trijos spēļu laukumos. Pirmajā dienā koknesieši izcīnīja trīs uzvaras (2:0;2:0;2:0) uzvarot Talsu NSS/Dundaga, RVS 2, RVS 8 komandas. Līdz ar to iekļūstot starp TOP4! Svētdien arī bija jānospēlē trīs svarīgas spēles, kur katrs punkts ir “medaļas” vērts. Pirmajā spēlē neizšķirts rezultāts 1:1 ar Mārupes SC 1. Otrajā spēlē zaudējums 0:2 pret ļoti spēcīgo RVS1 komandu. Un trešajā spēlē arī neizšķirts ar Kuldīgas NSS komandu. Līdz ar to tabulā 2 punkti (divi uzvarēti seti) un trešā vieta Latvijas čempionātā. Komandā spēlēja Roberts Kalnozols, Rimants Keišs, Klāvs Strazdiņš, Kristers Sproģis, Gabriels Tirmizi un Toms Arājs.

Otra Aizkraukles NSS komanda savā finālturnīrā ieguva  divas uzvaras un divus zaudējumus un ierindojās 23.vietā no 34 komandām. Komandā spēlēja Emīls Aleksejevs , Ivo Fjodorovs, Arvīds Bešmenovs, Andrejs Lomašs un Rūdolfs Rugainis. Sveicam volejbolistus un nākošajā sezonā jātiecas uz vēl augstāku vietu LVF LČ zēniem!

Ziemas sezona ir beigusies, gatavosimies Vasaras spēlēm!

Informāciju sagatavoja: volejbola treneris Ivars Māliņš

Leave a Reply