Pieci koknesieši uz pjedestāla Valmieras Daliņu stadionā

11.maijā Valmieras Daliņu stadionā norisinājās sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā, kurās piedalījās arī pieci Kokneses vieglatlēti. Šoreiz starts izdevās patiešām veiksmīgs, jo visi pieci sportisti ne tikai izcīnīja vietu uz goda pjedestāla, bet arī sasniedza personīgos un sezonas rekordus.

Daudzcīņniece Marta Užule izcīnīja uzvaru tāllēkšanā ar 4.92 metriem, kā arī bija otrā barjersprintā 16.22s un otrā 200 metros ar jaunu personīgo rekordu 28.02s. Martai šīs bija pēdējās sacensības pirms šonedēļ gaidāmā Baltijas čempionāta septiņcīņā.

Uzvaru lodes grūšanā U16 grupā izcīnīja Kadrija Birkāne, kas personīgo rekordu uzlaboja par vairāk kā metru un tagad tas ir 10.96m. Kadrijai bija arī labas iespējas izcīnīt medaļu barjerās, bet nesanāca skrējiena starts un beigās tikai piektā vieta. Arī Kadrijai šīs nedēļas nogalē gaidāms starts Baltijas čempionātā septiņcīņā Valmierā.

Pirmo uzvaru savā sportista karjerā guva Alfrēds Lejiņš, kurš uzvarēja diska mešanā ar 33.88 metriem U16 vecuma grupā, pie tam izdarot to visnotaļ spēcīgā konkurencē. Iepriekšējais personīgais rekords labots par pieciem metriem. Pie personīgā rekorda tika arī Signe Dzērve, kas ar 29.53 metriem bija otrā labākā pieaugušo konkurencē.

Visbeidzot sezonas pirmo startu tāllēkšanā aizvadīja veterāns Dāvis Kalniņš, kurš izcīnīja otro vietu pie pieaugušajiem ar 6.35 metriem. Uzvarēja Jorens Miķelsons no Smiltenes ar 6.82 metriem.

LVS | Valmieras SS un Valmieras VK sezonas atklāšanas sacensības (athletics.lv)

Koknesieši

KSC

Leave a Reply