Piesakies auto-orientēšanās sacensībām “Brauc modināt Kokneses samu”

Ar lielu nepacietību gaidām 12. un 13. maiju, lai atzīmētu tradicionālos aktīvās tūrisma sezonas atklāšanas svētkus – Sama modināšanu!  Svētku ietvaros norisināsies dažādas aktivitātes – tvīda brauciens, tirgus, koncerti, pašdarbnieku kolektīvu priekšnesumi, kā arī auto orientēšanās sacensības “Brauc modināt Kokneses samu”. Pagājušajā gadā šāda veida sacensības Sama modināšanas svētkos notika pirmo reizi un ņemot vērā lielo atsaucību un patiku, arī šogad auto-orietnēšanās sacensībām būs būt!
Tā kā svētki tuvojas straujiem soļiem, pieteikšanās nakts auto orientēšanās sacensībām “Brauc modināt Kokneses Samu” ir sākusies!

Sacensību formāts ir līdzīgs kā iepriekšējā gadā, taču ņemot vērā, ka svētku programmā auto-orientēšanās paredzēta piektdienas vakarā – komandām būs iespēja pārbaudīt savu atjautību, izveicību un ātrumu uzdevumu pildīšanā, iestājoties tumsai. Līdz ar to laikus aicinām apbruņoties ar dažādiem gaismas objektiem, lai atbilžu meklēšana aizņemtu iespējami mazāk laika.
Pirmās komandas starts paredzēts plkst. 21:00 Kokneses estrādē, līdz ar to komandu sagaidīšana un reģistrēšanās būs atvērta jau no plkst. 20:00, uz kuru aicinām ierasties laikus, lai aci pret aci ieraudzītu savus draudzīgos konkurentus, uzfrišinātu pēdējos sīkumus auto noformējumam, nofotogrāfētos un bezrūpīgi gaidītu savas komandas startu.

Kas būs nepieciešams veiksmīgai dalībai sacensībās? – Komanda, auto, uzlādēts viedtālrunis, Whatsapp un Google Maps aplikācijas, interneta pieslēgums, lukturīši vai citas apgaismes ierīces, pozitīvs noskaņojums un, protams, sāncensības gars!
Varam pačukstēt, ka arī šogad paredzētas vairākas nomināciju balvas, tāpēc piedomā pie auto noformējuma, komandas tēla un noteikti ļaujies azartam un emocijām uzdevumu pildīšanā.

Kas Tev ir jādara, lai pieteiktos? Viss sarežģītais ir vienkāršs – iepazīsties ar auto orientēšanās sacensību nolikumu, ieplāno 12. maija vakaru un nakti fantastiskai atpūtai un aizraujošām aktivitātēm, noorganizē komandu četru cilvēku sastāvā un piesaki to šeit: http://visitkoknese.lv/lv/event-calendar/brauc-modinat-kokneses-samu

Kad pieteikums būs iesniegts, ekrānā parādīsies apstiprinājuma ziņa. Kad tuvosies pasākuma diena, pieteikumā norādītajā e-pastā saņemsi visu informāciju, kas būs nepieciešama sacensību norisei.

Ņem vērā, ka dalības maksa komandai ir 25 EUR. Maksājums jāveic sacensību dienā skaidrā naudā – pie reģistrēšanās! Seko līdzi aktuālajai informācijai un jaunumiem Kokneses TIC un Kokneses sporta centra facebook lapās un tiekamies Koknesē jau 12.maijā!

Pasteidzies – vietu skaits ir ierobežots!

Leave a Reply