“Aizkraukle/Koknese” florbolisti uzvar LČ 2.līgā

7.aprīlī Lielvārdē notika Latvijas florbola čempionāta 2.līgas finālspēles, kur cīņā par pirmo vietu piedalījās “Aizkraukle/Koknese” komanda. Spēle izvērtās veiksmīga mūsu novada komandai un tika izcīnīts čempiontituls ar 9:7 pārspējot Tērvetes komandu.

Mača rezultātu jau 4.minūtē atklāja koknesietis Raivis Kurnigins, bet vēl pēc trīs minūtēm 2:0 pārsvaru panāca Juris Tomaševskis. Līdz pirmā perioda beigām abas komandas vēl paspēja apmainīties ar vārtu guvumiem un tablo vēstīja 3:1 “Aizkraukle/Koknese” labā.

Arī otro periodu rezultatīvi uzsāka “Aizkraukle/Koknese” komanda, kad spēles 27.minūtē, pēc precīziem Riharda Kraukļa, Kurnigina un Jāņa Kalniņa metieniem pārsvars sasniedza jau piecus vārtus – 6:1. Vēl pēc trīs minūtēm, vārtus gūstot Niklāvam Vingrim un Edvīnam Skudram, tablo rādīja 8:2 un likās, ka mačs jau ir izšķirts. Bet tad sekoja virkne noraidījumu mūsējo rindās, kas ļāva Tērvetes florbolistiem pietuvoties līdz 8:5.

Tieši ar tādu rezultātu iesākās arī pēdējā trešdaļa. Līdz pirmajiem vārtiem spēles pēdējā periodā bija jāgaida 7 minūtes, kad 9:5 panāca Jānis Kalniņš. Tas bija jau pavisam nopietns pieteikums uzvarai spēlē. Līdz mača beigām tērvetnieki 2 vārtus atguva un uzstādīja spēles gala rezultātu 9:7. Par mača labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Mārtiņš Kavoss, bet no laukuma spēlētājiem 4 rezultativitātes punktus iekrāja Raivis Kurnigins un Jānis Kalniņš, abiem maiņas biedriem 2+2.

Kopā sezonas laikā “Aizkraukles/Kokneses” komandā spēlēja 24 spēlētāji, bet komandu vadīja treneris Kaspars Židovs. Par komandas rezultatīvāko sezonas spēlētāju kļuva Niklāvs Vingris ar 75 punktiem, Rihards Krauklis iekrāja 64 punktus, bet Rolandam Rubīnam 56 punkti.

Latvijas Florbola savienība » LV » 2022/2023 » Čempionāti » Komanda » Aizkraukle/Koknese (floorball.lv)

Sveicam apvienoto “Aizkraukles/Kokneses” komandu ar izcīnīto titulu un vēlam veiksmi arī nākamajā sezonā!

Rihards Krauklis
Komanda un līdzjutēji
Spēles gala rezultāts

Foto: Kristaps Kovaļevskis

KSC

Leave a Reply