KSC kolektīvs devies kopīgā atvaļinājumā. No 2.-16. aprīlim Pakalpojumi būs pieejami pašapkalpošanās režīmā

Informējam, ka no 2. -16. aprīlim Kokneses sporta centra piedāvātos pakalpojumus apmeklētāji varēs saņemt pašapkalpošanās režīmā.
Tā kā Kokneses sporta centra kolektīvs devies pelnītā divu nedēļu kopīgā atvaļinājumā, tika meklēti risinājumi kā šajā laikā turpināt iedzīvotājus nodrošināt ar sporta centra piedāvātajiem pakalpojumiem.
Lai nebūtu jāslēdz sporta centra durvis darbinieku prombūtnes laikā, 16.marta Aizkraukles novada domes sēdē tika nolemts, ka sporta centra pakalpojumus apmeklētāji varēs saņemt pašapkalpojoties.

Šajā pilotprojektā paredzēts, ka sporta centrā pie ieejas būs novietots kases aparāts. Apmeklētājam, kurš ieradīsies pirmais, tas būs jāieslēdz. (Aparāta labajā malā atrodas ieslēgšanas/izslēgšanas poga).
Kad tas izdarīts, ir jāievieto maiņas nauda. Piespiežot pogu “IELIKT” , ir jāievada summa, kuru apmeklētājs ir gatavs ziedot šai dienai. Ar pārējām darbībām, kas jāveic, lai norēķinātos par pakalpojumu varēs iepazīties instrukcijā, kas nolikta uz galda blakus kases aparātam.  
SVARĪGI, lai dienas noslēgumā pēdējais apmeklētājs veic visas atskaites un pēc “Z” atskaites izdrukāšanas to bez kļūdām iereģistrē kases žurnālā.
Peldbaseina un SPA zonas apmeklētāju ievērībai!!!
Kad esat norēķinājušies par pakalpojumu, paņemiet šķēpu, kas novietots stūrī pie kafijas automāta. Ar to uzmanīgi caur lodziņu izķeksējiet skapīša atslēdziņu ar sev vēlamo numuriņu un pēc pakalpojuma saņemšanas neaizmirstiet to novietot atpakaļ, ievērojot atslēdziņu numuru secību!

Jebkādu jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam mūs netraucēt!

Bilde no KSC kolektīva personīgā arhīva.

KSC

*** Šī ziņa sagatavota kā 1.aprīļa joks mūsu foršajiem un zinātkārajiem lasītājiem! Lai visiem jauka diena!
Uz tikšanos KSC!


Leave a Reply