75. “Koknese sporto” futbols un volejbols

21.februārī Kokneses sporta hallē notika sportiskais tautas pasākums “Koknese sporto”, kura ietvaros šoreiz ikviens varēja piedalīties vai nu volejbola vai telpu futbola spēlē. Pavisam pasākumā piedalījās 37 dalībnieki vecumā no 8 – 36 gadiem un divu stundu garumā izsportojās no sirds.

Volejbolā piedalījās 8 puiši un 11 meitenes. Puišu divas komandas savā starpā izspēlēja 4 setus un katra guva uzvaras divos no tiem. Savukārt meiteņu konkurencē komanda “Citas meitenes” uzvarēja “Mūsu meitenes” visos trijos aizvadītajos setos. “Citu meiteņu” sastāvā spēlēja meitenes, kas nebija no Kokneses, bet “Mūsu meiteņu” sastāvā bija tikai koknesietes.

Futbola laukumā arī bija divas komandas, kuru sastāvos kopā bija 18 spēlētāji. 80 minūšu garajā spēlē tika fiksēts neizšķirts rezultāts 9:9, un spēlētāji pēc mača bija tik saguruši, ka pat nebija spēka sist pendeles, lai noskaidrotu uzvarētājus. Futbola spēlē ļoti labi iekļāvās ikviens spēlētājs, jo jaunākajam dalībniekam bija tikai 8 gadi, vecākajam 36 un spēlēja arī meitene. Un neskatoties uz to, ka spēlēja arī futbolisti ar stāžu, visi tika pie liela spēles laika, visi iekļāvās kopējā spēlē un kopumā laukumā valdīja ļoti laba sāncensība un cieņa vienam pret otru. Cerams uz šādu spēli savāksimies jau drīzumā vēlreiz.

Nākamais “Koknese sporto” pasākums jau pavisam drīz, bet kad tieši, vel nezinām. Tiekamies!

KSC

Leave a Reply