Valērijai Kovaļevskai divas medaļas sacensībās Rīgā

10.janvārī Rīgā norisinājās sporta skolas “Arkādija” atklātās sacensības vieglatlētikā U14 vecuma grupā, kurās piedalījās vairāk nekā 300 dalībnieki no vairāk kā 20 organizācijām. To skaitā bija arī trīs jaunie Kokneses vieglatlēti – Valērija Kovaļevska, Reinis Cīrulis un Alise Podniece, kuri ikdienā vieglatlētiku apgūst Aizkraukles novada sporta skolas Kokneses filiālē.

Valērija izcīnīja 2.vietu 300 metru skrējienā ar rezultātu 47.66s, piekāpjoties tikai valmierietei Keitai Gipterei (46.98s). Tāpat Valērijai arī 2.vieta lodes grūšanā ar personīgo rekordu 10.56m. Lodes grūšanā uzvarēja liepājniece Ance Miltiņa ar 11.39 metriem. Valērija startēja arī 60 m sprintā, kur vairāk nekā 100 dalībnieču konkurencē izcīnīja 6.vietu ar rezultātu 8.71s. Valērija ir izpildījusi kvalifikācijas normatīvus startam Latvijas čempionātā visās trijās disciplīnās.

Reinis Cīrulis izcīnīja 7.vietu 60m sprintā (8.86s), 7.vietu tāllēkšanā (4.31m) un 14.vietu 60 metru barjerskrējienā (11.16s). Normatīvu čempionātam Reinis izpildīja abās skriešanas disciplīnās, bet tāllēkšanā līdz normatīvam pagaidām pietrūkst vismaz 20 centimetri. Alise Podniece, kas šajā vecuma grupā startē pirmo gadu, apsteidza 80 citas dalībnieces un izcīnīja 23.vietu 60m sprintā ar 9.38s, bet 300 metru skrējienā ar rezultātu 53.69s bija pietiekami 20.vietai. Diemžēl abi rezultāti diezgan stipri atpaliek no kvalifikācijas normatīviem. Latvijas čempionāts U14 vecuma grupai notiks 3. un 4.februārī Kuldīgā.

LVS | Sporta skolas “Arkādija” atklātās sacensības U14 vecuma grupai (athletics.lv)