Aleks Ščerbinskis un FS “METTA” izcīna Latvijas sudrabu

20. novembrī noslēdzās Latvijas futbola čempionāts U13 vecuma grupā, kurā otro vietu un sudraba medaļu izcīnīja FS “Metta” ar koknesieti Aleku Ščerbinski sastāvā. FS “Metta” turnīra tabulā piekāpās vienīgi Rīgas “RFS” komandai 10 spēlēs Elites grupā iekrājot 19 punktus.

Aleks Ščerbinskis savas futbolista gaitas uzsāka Aizkrauklē bāzētajā futbola klubā FK “Veina” , bet šobrīd jau kādu laiku spēlē Latvijas Futbola federācijas visaugstāk novērtētajā akadēmijā FS “Metta”.

Ar šo Rīgas komandu Ščerbinskis šogad izcīnījis sudraba medaļas Latvijas U13 vecuma čempionātā futbolā. Sezonu FS “Metta” iesāka U13 Elites līgas centra grupā, kur 10 spēļu laikā Aleks bija savas komandas rezultatīvākais spelētājs ar 11 gūtiem vārtiem.   
Intriga par čempiona titulu tika saglabāta līdz pēdējām spēlēm. Ar 21 punktu titulu izcīnīja Rīgas “RFS” komanda, sudrabs FS “Metta” ar 19 punktiem, bet bronza FA “Ventspils” ar 12 punktiem.
Šajā sezonā Latvijas Jaunatnes futbola čempionātā U13 Elites grupā Aleks ir guvis 21 vārtus, kas ir labākais rezultāts starp šīs vecuma grupas spēlētājiem.
Ņemot vērā Ščerbinska sasniegumus, pēc Rīgas Reģionālās futbola izlases izsaukuma, jaunais futbolists ir iekļauts izlases treniņu sastāvā.

Foto no Aleka ģimenes personīgā arhīva.
Sveicam Aleku un viņa ģimeni ar šo lielisko sasniegumu!

KSC

Leave a Reply