Baltijas čempionātos startē četri Kokneses vieglatlēti

Jūlija otrajā pusē norisinājās Baltijas čempionāti gan jaunatnes sportistiem, gan Baltijas čempionāts pieaugušajiem jeb Prezidenta balvas izcīņa. Baltijas čempionātā no valsts katrā disciplīnā piedalās tikai 2 sportisti, līdz ar to iekļūšana izlases sastāvā jau ir liels sasniegums. Kokneses vieglatlētu saimi Baltijā šosezon pārstāvēja četri sportisti.

Baltijas U16 komandu čempionāts notika 21.jūlijā Igaunijas pilsētā Jehvi, kur uz starta izgāja vesermetējs Haralds Nungurs. Viktora Ņuhtiļina audzēknis labākajā mēģinājumā sasniedza 39.92 metrus, kas viņu ierindoja 6.vietā.

Baltijas U18 un U20 čempionātā, kas notika Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, startēja šķēpmetēja Elza Lazdiņa un soļotāja Gundega Beķere. Elza labākajā metienā sasniedza 46.58 metrus, kas viņai deva 4.vietu, bet Gundega 5000 metru distanci veica 31:24.37 un tas bija piektais labākais rezultāts.

Visbeidzot Valmierā notikušajā Prezidenta balvas izcīņā jeb Baltijas pieaugušo čempionātā 6.vietu izcīnīja vesermetējs Andrejs Pavļenkovs, kurš labākajā mēģinājumā sasniedza 51.83 metrus.

Jau ziņojām, ka maijā Baltijas komandu čempionātā daudzcīņās valsts izlases sastāvā startēja arī koknesiete Marta Užule, kura izcīnīja 6.vietu 12 sportistu konkurencē.

Andrejs ar ģimeni
Vesermetēji prezentācijā
Andrejs sacensībās
Elza

Izmantoti foto no athletics.lv pieejamajām galerijām.

KSC

Leave a Reply