Aizvadīts 2022.gada Kokneses čempionāts spēka trīscīņā uz atkārtojumu skaitu

Aizvadītajā nedēļas nogalē tika aizvadīts Kokneses čempionāts spēka trīscīņā uz atkārtojumu skaitu, kopā pulcējot 29 dalībniekus no Kokneses, Aizkraukles, Madonas, Gulbenes, Rīgas, Jēkabpils un Valmieras.
Spēka trīscīņā uz atkārtojumiem noteikts, ka dalībniekiem uz maksimālo atkārojumu skaitu ceļams savs personīgais svars:
pietupienā – 1,0 x personīgais svars (sievietēm); 1,5 x personīgais svars (vīriešiem)
spiešanā guļus – 0,5 x personīgais svars (sievietēm); 1,0 x personīgais svars (vīriešiem)
vilkmē – 1,25 x personīgais svars (sievietēm); 2,0 x personīgais svars (vīriešiem)
Sieviešu konkurencē dažādās svara kategorijās startēja 6 dalībnieces, tostarp koknesiete Dārta Bērziņa. Savā svara kategorijā Bērziņa bija vienīgā dalībniece un pietupienu ar 78 kg svaru stieni viņai izdevās atkārtot 19 reizes, spiešanā guļus 39 kg Dārta uzspieda 18 reizes, bet vilkmē 98 kg padevās 7 reizes.
Vīru konkurencē Koknesi pārstāvēja 6 dalībnieki (Ilmārs Kalniņš, Gustavs Alfrēds Ozoliņš, Matīss Šutka, Ingars Kļaviņš, Didzis Bērziņš un Andrejs Pavļenkovs).
Svara kategorijā līdz 74 kg Ilmārs izcīnīja 2.vietu ar 49 atkārtojumiem summā, bet Gustavs Alfrēds šajā svara kategorijā ierindojās 4.vietā ar sešām reizēm.
Svara kategorijā līdz 83 kg Matīss ar 13 atkārtojumiem ierindojās 6.vietā. Svara kategorijā līdz 93 kg Ingaram 2.vieta ar 38 reizēm, svara kategorijā līdz 120 kg Didzim 2.vieta, bet svara kategorijā virs 120 kg kā vienīgais dalībnieks startēja Andrejs atkārtojumu summā savācot 26 reizes.

Komandu vērtējumā uzvarēja Kokneses sporta centra komanda, 2.vietā Aizkraukles sporta centra komanda, bet trešie Gulbenes KSP sporta klubs.

KSC

Leave a Reply