Kokneses stadionā aizvadīta “Olimpiskā diena 2022”

Šogad tradicionālais Latvijas Olimpiskā komitejas (LOK) organizētais Olimpiskais mēnesis sākās mēnesi pirms LOK 100.dzimšanas dienas un noslēdzās šodien, 22.aprīlī.
Līdzīgi kā pagājušo gadu par godu šim notikumam arī šogad Kokneses sporta centrs uz sportiskām aktivitātēm aicināja pašus mazākos koknesiešus. Divu dienu garumā Kokneses stadionā bija jūtama pozitīva gaisotne, dzirdami dzidri bērnu smiekli un novērojama bērnu vēlme iesaistīties un darīt.
21. aprīlī dienas pirmajā pusē Kokneses stadionā pulcējās PII “Gundega” audzēkņi, bet 22.aprīlī stadionā pulcējās I.Gaiša Kokneses vidusskolas 1.-4. klašu skolēni. Visi Olimpiskās dienas dalībnieki pēc aktīvas iesildīšanās sparīgi veica sagatavotos uzdevumus, piedalījās komandu stafetēs un noslēgumā 300 metru skrējienā ap stadionu.
Par godu šim pasākumam Kokneses sporta centrs darināja īpašu Olimpiskās dienas piemiņas medaļu ar olimpietes Patrīcijas Eidukas parakstu, ko balvās saņēma katrs mazais sportists no bērnudārza, kā arī pieci ātrākie zēni un meitenes no katras klašu grupas.

Paldies PII “Gundega” pedagogiem, auklītēm un sporta skolotājai I.Briģei.
Paldies I. Gaiša Kokneses vidusskolas 1.- 4. klašu pedagogiem par iesaistīšanos šajās aktivitātēs!

Gaidīsim jūs vēl!
KSC


Leave a Reply