Krauklis, Vingris, Tomaševskis un Lubgāns izcīna LČ zeltu “Fk Kalsnava” sastāvā

9.aprīlī Lielvārdē norisinājās 2021./2022. gada Latvijas florbola čempionāta 2.līgas finālspēle, kurā par zelta medaļām cīnījās FK “Kalsnava” un “Ozolnieki”. Pārāki šajā spēlē bija kalsnavieši, uzvarot ar 9:6, bet abās komandās kopā spēlēja pavisam pieci Aizkraukles novada un Kokneses spēlētāji.

Tā kā pandēmijas ietekmē šajā sezonā netika nokomplektēta Kokneses/Aizkraukles komanda startam Latvijas čempionātā florbolā 2.līgā, tad daļa mūsu novadnieku pievienojās Kalsnavas komandai un aizvadīja ļoti veiksmīgu sezonu. Niklāvs Vingris, Rihards Krauklis, Juris Tomaševskis un Vitālijs Lubgāns jau pirms sezonas iekļāvās Kalsnavas rindās, kļūstot par būtisku komandas papildinājumu, par ko liecina arī statistika – Niklāvs 24 spēlēs sakrāja 56 (30+26) punktus, Rihardam 51 (34+17) punkts, Jurim 38 (24+14) punkti, bet Vitālijs vārtos stājās 18 komandas spēlēs. Attiecīgi Niklāvs bija komandas trešais rezultatīvākais spēlētājs, Rihards – ceturtais, bet Juris sestais.

Fināla spēlē Kalsnava tikās ar Ozolniekiem, kuru rindās spēlē vēl viens koknesietis – Raivis Kurnigins, līdz ar to viņš izcīnīja sudraba godalgu. Fināla mačā Raivis izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem, bet sezonā kopā 16 spēlēs 35 rezultativitātes punkti.

Apsveicam mūsu novada florbolistus ar izcīnītajām medaļām Latvijas čempionātā un cerēsim, ka nākamajā sezonā izdosies nokomplektēt arī Aizkraukles novada komandu, lai varētu aizvadīt spēles savu skatītāju priekšā.

FK Kalsnava, foto: floorball.lv

KSC

Leave a Reply