Koknesē notiks Latvijas ziemas čempionāts vieglatlētikas mešanu disciplīnās

Vieglatlētikas ziemas sezona ir sasniegusi savu beigu daļu un šogad noslēdzošais ziemas čempionāts notiks Koknesē, kad 2. un 3.aprīlī Kokneses stadionā par Latvijas ziemas čempionāta medaļām sacentīsies šķēpa metēji, diska metēji un vesera metēji četrās vecuma grupās.

Pirmajā dienā kopā 16 medaļu komplektus sadalīs vesera un diska metēji. Diska mešanas sektorā uz starta kopā plāno iziet 69 dalībnieki U16, U18, U20 un pieaugušo vecuma grupās, bet vesera mešanā kopā sektorā cīņā par medaļām dosies 37 dalībnieki. Savukārt šķēpa mešanas sektorā sagaidāms starts 85 dalībniekiem jau iepriekš minētājās grupās. Šķēpa mešanas sacensības notiks 3.aprīlī, bet kopā visos sacensību protokolos šobrīd ir 191 dalībnieks.

Koknesi šajā čempionāta pārstāvēs vesera metēji Andrejs Pavļenkovs (P), Otto Gustavs Bērzkalns (P), Una Gadzāne (U20, P), Paula Sārta (U20, P), Patrīcija Bērzkalna (U18), Haralds Nungurs (U16), Keita Apsāne (U16), Katrīna Dadzīte (U16), Patrīcija Popova (U16). diska metēji Signe Dzērve (U18), Ričards Rolfs Lācītis (U18), Patrīcija Bērzkalna (U18), kā arī šķēpmetējas Marta Užule (U16) un Elza Lazdiņa (U18), kura kopš oktobra mācās un trenējas Murjāņu sporta ģimnāzijā.

Sacensības drīkst apmeklēt arī skatītāji, tāpēc aicinām šajā nedēļas nogalē apmeklēt Kokneses stadionu un atbalstīt sportistus šajās valsts meistarsacīkstēs! Sacensību sākums abas dienas plkst. 11:00.

Pieteiktie dalībnieki – LVS | Latvijas Ziemas čempionāts mešanu disciplīnās (athletics.lv)

Elza Lazdiņa 2021.gada rudenī sacensībās “Kokneses kauss 2021”

KSC

Leave a Reply