Bērziņa uzvar LČ junioriem, Kļaviņš ceturtais

5.februārī Valmierā norisinājās Latvijas čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma jauniešiem, junioriem un senioriem, kurā piedalījās arī divi Kokneses sporta centra komandas dalībnieki – Dārta Bērziņa un Ingars Kļaviņš, kuri attiecīgi izcīnīja pirmo un ceturto vietu.

Dārta Bērziņa ir vadošā spēka trīscīņniece savā svara kategorijā starp juniorēm. 22.janvārī Koknesē Dārta izcīnīja zelta medaļu OPEN grupā klasiskajā spēka trīscīņā svara kategorijā līdz 84kg, bet šoreiz gūta uzvara svara kategorijā līdz 76 kg. Pietupienā Dārta pieveica 117.5 kg, spiešanā guļus pievarēti 55kg, bet vilkmē – 120kg, kas summā deva 292.5 kilogramus. Dārta izcīnīja arī otro vietu junioru absolūtajā vērtējumā. Atgādināsim, ka Dārta Bērziņa pērn izcīnīja bronzas godalgas gan Pasaules, gan Eiropas čempionātā spēka trīscīņā jauniešiem.

Ingars Kļaviņš startēja svara kategorijā līdz 83 kg un deviņu sportistu konkurencē izcīnīja 4.vietu. Pietupienā Ingaram padevās 167.5 kg, spiešanā guļus 115 kg, bet vilkmē – 200kg. Summā tas deva 482.5 kg, bet līdz trešajai vietai pietrūka 37.5 kg. Liels prieks. ka pēc neveiksmīgā starta OPEN grupā 22.janvārī Koknesē, Ingars veiksmīgi nostartēja junioru čempionātā.

Dārta Bērziņa apbalvošanā
Ingars Kļaviņš vilkmē

KSC

Leave a Reply