Noslēdzies KSC video konkurss

Decembra sākumā tika izsludināts KSC video konkurss, kurā interesenti tika aicināti iesūtīt video ar dažādām ziemas aktivitātēm. Šķiet, ka šogad decembris ir bagātāks ar sniega segu nekā citus gadus, kas redzams arī iesūtītajos video.
Konkursam kopā tika pieteikti 10 video, kurus iesūtīja 6 video autori.
Ivara Māliņa, Kadrijas Birkānes un Evas Ļebedevas iesūtītie video parāda cik viegli var izbaudīt ziemas priekus ar tradicionālo ragaviņu nobraucienu, sniegavīru velšanu un slidināšanos, demonstrējot, cik patiesībā maz vajag lielam priekam. Marija Vilde iesūtīja vairākus video, kur redzams, kā viņas sportiskā ģimene nodarbojas ar visdažādākajām ziemas aktivitātēm, kopā lieliski pavadot brīvo laiku. Lelde Māliņa šajā laikā izbauda ziemas peldes, bet Mārīte Goršanova raitā nūjošanas solī kopā ar draudzenēm Gintu Riekstiņu un Montu Bergu dodās uz ikdienas peldi, ko papildinājušas ar dažādiem vingrošanas elementiem.
KSC konkursa žūrija nolēma, ka katrs no iesūtītajiem video ir unikāls un mudina iedzīvotājus pievērsties dažādām ziemas aktivitātēm, tāpēc tika lemts, ka katrs video autors saņems dāvanu karti un pārsteiguma balviņu no Kokneses sporta centra. Paldies konkursa dalībniekiem par dalīšanos ar jaukajiem video mirkļiem!

Atskats uz iesūtītajiem konkursa video.


KSC aicina visus būt fiziski aktīviem un izbaudīt ziemas priekus!

KSC

Leave a Reply