Noskaidroti trešā konkursa balvu ieguvēji

Līdz 4.decembra plkst. 12:00 ikvienam bija iespēja piedalīties KSC erudīcijas/prognožu konkursā, kur neierobežotā laika limitā bija jāatbild uz septiņiem jautājumiem. Konkursā piedalījās 62 dalībnieki.
Ar maksimālo punktu skaitu (10 punktiem) pirmo vietu konkursā iegūst Kadrija Birkāne, kura pareizi atbildējusi uz visiem 4 erudīcijas jautājumiem, kā arī sniegusi pareizas prognozes visiem notikumiem.
Ar iegūtiem 8 punktiem konkursa 2./3. vietu dala 6 dalībnieki – Melita Ragele, Ojārs Vēzis, Linda Kuzmenkova, Ivo Igaunis, Vairis Kusiņš un Linda Ratniece. Konkursa noteikumi paredz, ka vienādu punktu skaita gadījumā balvas ieguvējs tiek noteikts pēc izlozes principa. Līdz ar to T-kreklu savā īpašumā iegūst Linda Ratniece, bet krūzīti Linda Kuzmenkova.

Konkursa jautājumi:

  1. Kurā pozīcijā 29.novembra NBA TOP 10 ierindojās latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis? (Pareizā atbilde: 1.vietā)
  2. Kad paredzēts noskaidrot Latvijas čempionus 2021 klasiskajā spēka trīscīņā (bez ekipējuma) ? (Pareizā atbilde: 22.01.22, Kokneses sporta centrā)
  3. Kurā valstī vasaras nacionālais sporta veids ir Lakross? (Pareizā atbilde: Kanādā)
  4. Ar kādu sporta veidu nodarbojas attēlā redzamais sportists? (Pareizā atbilde: biatlonu)

PROGNOŽU JAUTĀJUMI:

  1. Kuru vietu Pasaules kausā bobslejā divnieku sacensībās summā izcīnīs Oskara Ķibermaņa ekipāža 4.decembrī Altenbergā, Vācijā? (Ierindojās 14.vietā)
  2. Kuras valsts izlase izcīnīs 3. vietu Pasaules kausa 2.posmā biatlonā 4×6 km stafetē sievietēm? (Zviedrijas)
  3. 4. decembrī notiks Vācijas bundeslīgas spēle starp Minhenes Bayern un Dortmundes Borussia. Kā noslēgsies spēle? (Uzvarēja Minhenes Bayern)

Paldies par piedalīšanos! Uz tikšanos citos konkursos!

KSC

One comment

Leave a Reply