Kokneses futbolisti uzvar Pļaviņu čempionāta regulārajā turnīrā

Ar spēli pret Pļaviņu DM U16 komandu vakar regulāro turnīru Pļaviņu futbola čempionātā noslēdza Kokneses futbolisti, kuri izcīnīja uzvaru ar 21:0. Koknesiešiem arī uzvara regulārajā turnīrā, bet nākamnedēļ sāksies kausa izcīņa.

Turnīrā kopā startēja sešas komandas, bet Krustpils komanda izstājās turnīra gaitā, līdz ar to turnīra tabulā vērā ņemamas piecas komandas – Pļaviņu DM U15, Pļaviņu DM U16, Pļaviņu DM U18, Pļaviņu ugunsdzēsēji un Koknese. Visu vasaras periodu komandas aizvadīja divu apļu turnīru, kurā par uzvarētājiem kļuva Kokneses futbolisti, kas astoņās spēlēs guva 7 uzvaras un reizi spēlēja neizšķirti ar Pļaviņu ugunsdzēsējiem, kuri ierindojās otrajā vietā. Trešajā pozīcijā turnīru noslēdza Pļaviņu DM U18, bet tālākās vietās Pļaviņu U16 un U15 komandas. Nākamnedēļ sāksies kausa izcīņa, kurā pirmdien 13.spetembrī Koknese tiksies ar U16 komandu, uzvarētāji iekļūs finālā.

Kokneses komandas sastāvā turnīra gaitā spēlēja – Didzis Bērziņš, Jānis Ārends, Andrejs Pavļenkovs, Kārlis Beikerts, Reinis Kuzmas, Dima Krupenkins, Ilmārs Kalniņš, Aivis Laiviņš, Otto Bērziņš, Krišs Knodze, Niklāvs Vingris, Dāvis Kalniņš, Ēriks Krupenkins, Agra Bērziņa, Egīls Baltcers, Kristaps Kovaļevskis.

Kokneses futbola komanda

KSC

Leave a Reply