Augstlēcēja Užule izcīna trīs medaļas Ogrē

6.jūlijā Ogrē norisinājās atklātās sacensības vieglatlētikā U14 grupai, kurās piedalījās arī divas vieglatlētes no Kokneses. Marta Užule izcīnīja uzvaru augstlēkšanā un divas trešās vietas barjersprintā un tāllēkšanā, bet Kadrija Amanda Birkāne uzstādīja jaunu personīgo rekordu tāllēkšanā.

Marta startēja trīs disciplīnās un izcīnīja uzvaru augstlēkšanas sacensībās, pārlecot 1.52 metru augstumu. Tika mēģināts lekt arī 1.57 metru augstumā novietoto latiņu, bet šoreiz vel nedaudz pietrūka. Martai izdevās izcīnīt vēl divas godalgas – 80 metru barjerskrējienā Marta uzrādīja 13.49 sekundes un ar to bija pietiekami trešajai vietai, bet tāllēkšanā jauns personīgais rekords 4.93 metri un arī trešā vieta. Jāpiebilst, ka tāllēkšanā kopā piedalījās 85 dalībnieces.

Kadrija Amanda Birkāne šoreiz startēja tāllēkšanā un augstlēkšanā. Vispirms augstlēkšanas sektorā Kadrija atkārtoja savu personīgo rekordu 135cm augstumā, bet 140cm šoreiz vēl nepadevās un 20 dalībnieču konkurencē šoreiz dalīta 7.vieta. Savukārt tāllēkšanā tika sasniegts jauns personīgais rekords 4.44 metri, kas deva augsto 9.vietu.

Jau 13.jūlijā Tukumā notiks Latvijas čempionāts vieglatlētikā U14 vecuma sportistiem, kurā plānots starts pavisam četriem jaunajiem vieglatlētiem no Kokneses. Bez jau pieminētajām Martas un Kadrijas,startēt plānots arī šķēpmetējai Elizabetei Kalniņai un diska metējam Alfrēdam Lejiņam. Visi pieminētie sportisti startiem gatavojas trenere Dāvja Kalniņa vadībā.

REZULTĀTI

Marta augstlēkšanas apbalvošanā
Marta Užule
Kadrija, Marta, Elizabete

KSC

Leave a Reply